Bruksela,

LOT: Bruksela ponownie w siatce połączeń

29.4.16 mm 0 Comments


W okresie od 2 do 8 maja, LOT przywraca kolejne połączenia pomiędzy Warszawą a Brukselą. W sumie w tym okresie będzie operował na tej trasie 3 razy dziennie. Ze względu na nadal obowiązujące ograniczenia przepustowości lotniska Zaventem, jeden z rejsów z Brukseli do Warszawy - o numerze - LO236 - będzie wykonywany o 55 minut później niż dotychczas.


Władze lotniska w Zaventem w Brukseli potwierdziły możliwość tymczasowego przywrócenia wszystkich regularnych operacji LOT-u z Warszawy do Brukseli.
W okresie od 2 do 8 maja wykonywane będą 3 rejsy dziennie. Rejs LO236 wykonywany będzie 55 minut później niż dotychczas.


LO 231  WAW   BRU    19:50  21:55
LO 232  BRU    WAW   07:45  09:45
LO 234  BRU    WAW   19:25  21:25
LO 235  WAW   BRU    07:15  09:25
LO 236  BRU    WAW   11:00  13:00

Pasażerowie, którzy mieli wykupione bilety na odwołane rejsy między Warszawą a Brukselą (między 22.03 a 01:05) mogą bezpłatnie w miarę dostępności miejsc zmienić swoją rezerwację na inne bezpośrednie połączenia LOT-u do Brukseli. Możliwość ta obejmuje wyloty do 31.05. Nadal LOT umożliwia też bezpłatną zmianę biletu na rejs z i do jednego z miast w pobliżu Brukseli, to jest do Amsterdamu, Paryża, Dusseldorfu, Luksemburga. Możliwość ta dotyczy wylotów do 15.05, o ile w danym rejsie dostępna jest ta sama klasa rezerwacyjna, w jakiej zakupiony był bilet między Warszawą a Brukselą.

Z uwagi na zaostrzone procedury bezpieczeństwa na lotnisku w Zaventem, przypominamy, że wstęp do terminala mają jedynie pasażerowie posiadający wydruk biletu lub kartę pokładową w wersji mobilnej. Należy też okazać odpowiedni dokument tożsamości. Niespełnienie tych wymogów może spowodować niewpuszczeniem pasażerów do terminala.

Ze względu na dłuższe niż standardowo procedury kontroli bezpieczeństwa i tymczasową organizację odpraw, pasażerowie proszeni są o zgłoszenie się do stanowisk check-in na 3 godziny przed planowanym odlotem.  
Na rejsach między Warszawą a Brukselą LOT przywraca też niektóre usługi. Przywrócona została również możliwość przewozu zwierząt na pokładzie. Przywrócony transport publiczny umożliwia pasażerom podróż na lotnisko pociągiem lub busem. Wejście na stacje znajdują się na poziomie 0. Odbiór pasażerów samochodem możliwy jest wyłącznie z wydzielonej specjalnie strefy parkingu P2, gdzie w pierwsze 10 minut postoju jest bezpłatne.

Najbardziej aktualne informacje dla pasażerów podróżujący z i do lotniska Zavantem w Brukseli, znaleźć można na specjalnej, dedykowanej stronie http://www.brusselsairport2203.be

0 comments: