Bolero,

Wszystkie salony Executive na Lotnisku Chopina dostępne dla pasażerów Emirates

31.3.16 mm 0 Comments


Pasażerowie linii Emirates podróżujący klasą biznes z Warszawy mają od dziś pełny dostęp do wszystkich czterech salonów Executive na Lotnisku Chopina. 

- Pełny dostęp do salonów Executive oznacza, że oczekiwanie na odprawę będzie wygodne i przyjemne, co stanowi uzupełnienie podróży na pokładzie samolotów linii Emirates i wysokiej klasy serwisu pokładowego. Zwiększona dostępność salonów dla klientów Emirates pokazuje efektywną współpracę linii lotniczych z Lotniskiem Chopina w Warszawie oraz zaangażowanie Emirates na polskim rynku – powiedział Maciej Pyrka, Country Manager Emirates w Polsce.

Pasażerowie Emirates mogą skorzystać z trzech salonów Executive, które zostały nazwane na cześć słynnych dzieł skomponowanych przez patrona lotniska, Fryderyka Chopina. Salony Fantazja, Preludium i Bolero zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić pasażerom oczekiwanie na lot w komfortowych warunkach. W ich ofercie dostępny jest open bar z urozmaiconym menu, napojami i alkoholami, aktualna prasa i magazyny. Wszystkie salony  wyposażone są w ekrany z rozkładem lotów, dostęp do wi-fi i sprzętu komputerowego. Goście salonów mają również możliwość skorzystania ze strefy relaksu o wysokim standardzie i łazienki z prysznicem, a ponadto przystosowana jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych. Salony Executive są czynne od wczesnych godzin porannych do 23:00. 0 comments: