Benfica,

Stewardesy Emirates na stadionie Benfiki Lizbona

29.10.15 mm 0 Comments

Podczas ostatniego derbowego meczu nad stadionie Estádio da Luz w Portugalii członkinie załogi pokładowej linii Emirates udzieliły fanom Benfiki Lizbona kilku wskazówek, jak prawidłowo kibicować… z zachowaniem najwyższego poziomu entuzjazmu, w charakterystyczny dla Emirates sposób.Tuż przed rozpoczęciem wielkiego meczu derbowego ze Sportingiem Lizbona, osiem członkiń personelu pokładowego Emirates wyszło na środek boiska, po czym przeprowadziło niezwykłą demonstrację dla kibiców Benfiki. Naśladując tradycyjną procedurę prezentacji zasad bezpieczeństwa przed startem samolotu, osiem stewardess stanęło przed fanami lizbońskiego klubu i zaprezentowało w żywiołowy i dowcipny sposób, jak kibicować drużynie, demonstrując także, jak nosić klubowy szalik, aby okazać swoją sympatię do Benfiki.

- Ta akcja to doskonały przykład tego, w jaki sposób chcemy nawiązywać kontakt z naszymi klientami, wykorzystując sponsoring. Była żartobliwa, zabawna i łączyła nasze zaangażowanie w futbol z pasją fanów Benfiki do ich klubu. Chcieliśmy wykorzystać tę okazję, przygotowując spektakl, który zostanie w pamięci kibiców i sądzimy, że nam się udało. Może nawet spróbujemy powtórzyć akcję przed którymś z lotów, żeby zobaczyć reakcje pasażerów – powiedział Boutros Boutros, Divisional Senior Vice President Emirates, Corporate Communications, Marketing and Brand.

Akcja na stadionie była uzupełnieniem konkursu #HelloLisbon zorganizowanego przez linie Emirates na portalach społecznościowych, w którym kibice mieli pokazać w pomysłowy sposób, jak kibicują Benfice – oglądając mecz na stadionie lub w domu. W nagrodę mogli wygrać dwa bilety w klasie ekonomicznej Emirates z Lizbony do dowolnego miejsca z siatki połączeń przewoźnika.

O Emirates 
Od momentu założenia w 1985 r. linie Emirates otrzymały ponad 500 międzynarodowych nagród za niezrównanej jakości obsługę pasażera.
Przewoźnik stale i dynamicznie się rozwija odnotowując zyski nieprzerwanie od ostatnich 27 lat. W roku podatkowym 2014-15 linie Emirates – przy całkowitej niezależności finansowej i bez ochrony ze strony państwa – przewiozły 49,3 mln pasażerów i odnotowały zysk netto w wysokości 1,5 mld dolarów amerykańskich, a dochody Grupy Emirates wzrosły o 10 procent do poziomu 96,5 mld dirhamów (26,3 mld dolarów amerykańskich). 
Linie Emirates mają siedzibę w Dubaju, jednym z niewielu miast na świecie, które realizuje politykę otwartych przestworzy, i obok 150 innych linii lotniczych prowadzą działalność na zasadach swobodnej i uczciwej konkurencji.
Flota linii składa się z 238 szerokokadłubowych maszyn, w tym 15 samolotów towarowych, i należy do najmłodszych w przestworzach. Przewoźnik planuje powiększyć ją ponad dwukrotnie do roku 2020. Obecnie linie Emirates oczekują na dostawę 268 samolotów o wartości ponad 128 mld dolarów amerykańskich według cen katalogowych.  
Linie Emirates obsługują loty do 147 miast w 79 krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji Południowej, Dalekiego Wschodu i Australazji.

0 comments: