Kluż - Napoka,

LOT: Mobilni lecą taniej. 20% zniżki na bilety kupione przez aplikację LOT Mobile

20.10.15 mm 0 Comments

Użytkownicy smartfonów i tabletów mogą polecieć taniej do prawie 60 miast na całym świecie. Każdy, kto kupi bilet na dowolny rejs poprzez aplikację mobilną LOT-u otrzyma zniżkę w wysokości 20%.


Promocją objęte są wszystkie loty międzynarodowe oraz międzykontynentalne z siatki LOT-u. Wśród nich jest aż 11 nowości, w tym m.in.: Tokio, Wenecja, Kluż - Napoka, Lublana oraz trasy, na które wraca LOT: Ateny, Barcelona, Nicea, Belgrad oraz Zurych. Walentynki na Placu świętego Marka w Wenecji czy azjatyckie kulinarne uniesienia w Tokio są więc w zasięgu ręki. 
Bilety można kupować od dziś do 26 października na podróże od 12 stycznia do 31 marca 2016. Wystarczy na dowolnym urządzeniu mobilnym z zainstalowaną aplikacją LOT Mobile zaplanować podróż wybierając destynację oraz daty przelotów, a następnie wpisać kod: APP20 by w kolejnym kroku otrzymać rabat na bilety. 
LOT stale rozwija własne kanały sprzedaży, w tym coraz popularniejsze rozwiązania internetowe. Liczba pasażerów  korzystających z tego najbardziej dostępnego kanału sprzedaży w ciągu roku wzrosła o ponad 30%. Aplikacja mobilna to nie tylko doskonałe narzędzie by sprawdzić status rejsu czy dokonać odprawy. Coraz więcej pasażerów decyduje się na zakup biletów właśnie w ten sposób. 
Aplikacja LOT Mobile oraz korzystanie z niej jest całkowicie darmowe.

0 comments: