Bali,

Qatar Airways: wyjątkowa promocja w 5-gwiazdkowej linii lotniczej

21.9.15 mm 0 Comments

Qatar Airways oferuje swoim klientom wyjątkową promocję na podróże do ponad 150 ciekawych miejsc na świecie. Kierunki objęte promocją to. m.in. Bangkok, Tokio, Ho Chi Minh, Singapur, Kapsztad, Kolombo, Kuala Lumpur, Manila, Dżakarta, Bali 


Bez względu na cel podróży, klienci korzystający ze zniżkowych cen doświadczą luksusu oraz gościnności wielokrotnie nagradzanej linii lotniczej, która posiada jedną z najmłodszych flot samolotowych na świecie.


Poczynając od dzisiaj do 27 września 2015, polscy podróżni pragnący skorzystać z promocji mogą dokonać zakupu biletu na stronie internetowej qatarairways.com/pl lub odwiedzić agentów przewoźnika. Oferta promocyjna dotyczy podróży w okresie od 21 września do 7 grudnia 2015.

- Ta wyjątkowa oferta jest skierowana do naszych klientów, aby mieli jeszcze więcej powodów do podróżowania Najlepszą Linią Lotniczą na świecie i korzystania z naszego 5-gwiazdkowego serwisu pokładowego. Oferując zniżkowe ceny, chcielibyśmy wyrazić wdzięczność pasażerom wybierającym Qatar Airways jako preferowanego przewoźnika - powiedział Grisha Jenkov, Country Manager Qatar Airways.

Qatar Airways obsługuje kluczowe miasta związane z turystyką i biznesem na całym świecie. Nowoczesna flota składająca się ze 166 samolotów, zabierze cię między innymi do Bombaju, Bangkoku, Singapuru, Hong Kongu, Kolombo czy Dubaju przez port przesiadkowy w Dausze, Hamad International Airpoirt.

Podczas tegorocznej gali Skytrax World Airline Awards, Qatar Airways po raz kolejny triumfowały zdobywając tytuł „Najlepszej Linii Lotniczej” oraz dodatkowe dwa wyróżnienia, za najlepiej zaprojektowany fotel w kompartmencie biznes „Best Business Class Airline Seat” oraz „Najlepszej Linii z Bliskiego Wschodu”.

W przeciągu zaledwie 18 lat od rozpoczęcia operacji, Qatar Airways intensywnie rozwinęły swoją działalność. Obecnie linia lotnicza posiada flotę 166 samolotów latających do 152 miast w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku, w Ameryce Północnej oraz Ameryce Południowej. Już w tym roku, linia lotnicza powiększyła siatkę połączeń o 6 nowych kierunków: Amsterdam, Zanzibar, Sijalkot, Fajsalabad, Multan oraz Abhę.


0 comments: