Business,

Mecz Lechia Gdańsk – Juventus Turyn w luksusowym wydaniu

29.7.15 mm 0 Comments

Śmiało można powiedzieć, że we wrześniu 1983 na gdańskim stadionie przy ulicy Traugutta rozpoczęła się polska droga ku wolności. Na trybunach zasiadło podobno blisko 40 tys. widzów, którzy przyszli podziwiać starcie wielkiego Juventusu z niewiele znaczącą wtedy w europejskich pucharach Lechią Gdańsk. Już dziś w Gdańsku na PGE ARENIE odbędzie się ponowne spotkanie drużyn historycznego dla Polski meczu. Na trybunach znowu zasiądzie Lech Wałęsa.  W porównaniu jednak z meczem sprzed 32 lat, zmieniły się możliwości oglądania meczu – stadion PGE ARENA Gdańsk, który gości dziś obie drużyny posiada szeroką ofertę VIP, z której mogą skorzystać ceniący komfort kibice. Emocje sportowe i siła przeżyć kibiców zależą często nie tylko od sportu jakiemu kibicują, czy towarzystwa, z którym ten czas się spędzają. Satysfakcja z uczestnictwa w wydarzeniu sportowym wynika też od miejsca i okoliczności, w których mecz czy zawody są oglądane. Wydarzenia sportowe to już nie tylko wspólne kibicowanie, ale moda na spędzanie czasu –  łączenie sportu z biznesem na stałe wpisało się w trend organizacji spotkań biznesowych. Na szczęście w obiektach sportowych, tj. PGE ARENA Gdańsk, przestrzenie zagospodarowane zostały również z myślą o najbardziej wymagających partnerach: obiekt ma do dyspozycji loże VIP, które cieszą się dużym zainteresowaniem osób prywatnych, firm i przedsiębiorców.

Miejsce w loży wiąże się m.in. z dużym komfortem oglądania meczu oraz bogatą ofertą cateringu. Loża może pomieścić od kilku do ponad 100 osób, więc możliwości indywidualnych aranżacji spotkań w loży z klientami, czy kontrahentami podczas meczu jest bardzo wiele. Na jakość obsługi meczu w lożach wpływ ma też zespół stadionu, który pozostaje w bezpośrednim kontakcie i relacjach z klientami. Posiadacze biletów VIP nie czekają w kolejkach – na miejsce udają się wydzielonymi przejściami.

W lożach VIP na PGE ARENA Gdańsk, które są udostępniane na dwie godziny przed meczem, może łącznie spędzić czas niespełna 500 osób. Podczas dzisiejszego meczu Lechii Gdańsk z klubem Juventus Turyn organizatorzy przygotowali kilka opcji korzystania ze strefy VIP:
Loże VIP - 10-osobowa (18 000 zł), 20-osobowa (36 000 zł) oraz 24-osobowa (43 000 zł)
Pojedyncze bilety można zakupić do loży Amber Lounge by TFF (1800 zł/ os.).

Można też wykupić miejsce Gold w cenie 950 zł za bilet z dostępem do restauracyjnej strefy Atom Club.

Dzisiejszy mecz będzie zapewne niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich kibiców, jednak osoby spędzające czas w strefach VIP z pewnością nie zapomną też całej oprawy, którą zapewni organizator.0 comments: