Amsterdam,

DFDS Seaways: 20 lat trasy Newcastle - Amsterdam

4.6.15 Anonimowy 0 Comments

Trasa promowa DFDS Seaways pomiędzy Newcastle a Amsterdamem ma już 20 lat. Od 1995 roku, popularną trasą przez Morze Północne, podróżowało ok. 10 milionów pasażerów. 


Max Foster and Andrew Moffatt
Obsługą codziennego, nocnego połączenia, zajmują się dwa promy - Princess Seaways oraz King Seaways. W ciągu 20 lat istnienia trasy, siostrzane jednostki przepłynęły prawie 4 miliony mil morskich, czyli równowartość blisko 200 okrążeń ziemi.

- Jesteśmy dumni z oferty promowej, jaką oferujemy pomiędzy Newcastle a Amsterdamem. - powiedział Max Foster, dyrektor do spraw pasażerskich DFDS Seaways. - W ciągu ostatnich 20 lat wzrosła popularność tej trasy, dzięki czemu w 2014 roku przewieźliśmy na niej ok. 570 tysięcy pasażerów. Popularność tej trasy jest świadectwem zaangażowania naszych załóg - zarówno na promach, jak i na lądzie, które pracują bez wytchnienia aby zabawę, relaks i komfortową podróż na kontynent europejski. Bardzo dobrze współpracujemy również z portem Tyne, dzięki czemu obsługa naszych jednostek odbywa się bez problemów. - dodał Foster.

- Trasa pomiędzy Amsterdamem a Newcastle jest ważną bramą do północno-wschodniej Anglii i bardzo znaczącym motorem gospodarki turystycznej regionu. - powiedział Andrew Moffat, dyrektor zarządzający portu Tyne. - Jesteśmy dumni z naszej bardzo długiej współpracy z DFDS Seaways. - dodał Moffat.

Relaks i odpoczynek na promach DFDS Seaways

Codzienne, nocne rejsy z Newcastle do portu IJmuiden koło Amsterdamu to dobra propozycja dla osób mieszkających na północy Anglii oraz w Szkocji, którzy podróżują do Europy Wschodniej przez Holandię oraz Niemcy. Na pokładach oferujemy dużo atrakcji. Pasażerowie mogą zrelaksować się w barach, ze szklanką piwa lub słuchając muzyki na żywo. Można również obejrzeć najnowsze filmy w kinie oraz spróbować swojego szczęścia w kasynie. Z myślą o najmłodszych pasażerach przygotowaliśmy Kidz’ Club. Do Dyspozycji są również wygodne kabiny o różnym standardzie.

Szczegóły oferty na trasie Newcastle - Amsterdam na www.dfds.pl.

0 komentarze: