Wybierz miasto na prezent! Wszystkie kierunki o 50% taniej w mikołajkowej promocji LOT-u

3.12.14 Anonimowy 0 Comments

W tym tygodniu „Szalona Środa” potrwa aż do piątku! Punktualnie o północy wystartowała specjalna mikołajkowa promocja. Przez trzy dni, czyli do 5 grudnia, bilety na wszystkich kierunkach można „upolować” w cenach nawet o 50% niższych. Bilet  na połączenia LOT-u do wybranego miasta na świecie może być więc najlepszym prezentem na zbliżające się Mikołajki albo Święta.
LOT_Miasto na prezent
Promocja potrwa do północy w piątek i dotyczy rejsów między 6 stycznia a 28 marca. Ceny, na wszystkie kierunki LOT-u zostały obniżone - w niektórych przypadkach aż 
o 50%! Oznacza to, że taniej można odwiedzić dowolne z ponad 40 miast na całym świecie. Promocją są objęte zarówno wyloty z Warszawy, jak i z innych miast w Polsce 
z przesiadką warszawskim hubie LOT-u, czyli na lotnisku Chopina.

Bilety można kupić poprzez wszystkie kanały sprzedaży, najłatwiej zrobić to jednak za pośrednictwem lot.com. Oprócz standardowej wersji strony, LOT wprowadził jej udoskonaloną mobilną wersję, także w formie aplikacji, która niedawno przeszła ponad 40 zmian, w tym nowy wygląd strony startowej oraz funkcję zapisywania karty pokładowej w aplikacji PassBook (dostępnej tylko w systemie iOS).

Poprzez stronę internetową można też skorzystać z usług AirKiosk.lot.com, oferty sprzedaży wolnocłowej Shop&More oraz wyboru dodatkowych usług takich jak „Moje Ulubione Miejsce” czy „Mój dodatkowy sprzęt”.

Promocja mikołajkowa to kolejna w tym roku wielka obniżka cen na rejsy LOT-u. 
W październiku przewoźnik wprowadził promocję „Wielkie Nieba”. Promocja cieszyła się tak dużą popularnością, że teraz po nieco ponad miesiącu, przy okazji Mikołajek, LOT postanowił raz jeszcze dać pasażerom możliwość skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnych cen biletów.

Wybierz miasto na prezent! Rezerwuj na www.lot.com i leć od  6 stycznia do 28 marca 2014 nawet o połowę taniej!

0 komentarze: