KONKURS: Spędź cztery dni Saalbach! Wygraj urlop ze skipassami w luksusowym hotelu w Austrii!

3.12.14 Anonimowy 0 Comments

Saalbach Hinterglemm Leogang - każdemu, kto lubi szusować po białym puchu, kojarzy się z bezgraniczną przyjemnością, gdzie najnowocześniejsze wyciągi zapewniają szybki wjazd na stoki oraz komfort w każdych warunkach pogodowych. Przekonacie się  tym sami, jeśli weźmiecie udział w naszym KONKURSIE. Wygrać możecie Voucher dla dwóch osób na pobyt w hotelu 4-5 gwiazdek z obiadokolacją i skipassami!


Skifahren - Skiing2 (c) Hechenberger.jpg.2465239Austriacką gminę Saalbach-Hinterglemm znajdziemy w Austrii, w kraju związkowym Salzburg, w powiecie Zell am See, na wschodnim krańcu Alp Kitzbühelskich. Tutejsze krajobrazy zachwycają urodą i bogactwem. Czego chcieć więcej, gdy poza wspaniałą naturą komfort, bezpieczeństwo i najwyższa jakość to wartości, do których w Saalbach Hinterglemm Leogang przykłada się największą wagę?

Fani sportów zimowych docenią fakt, iż w sezonie zimowym 2014/2015 w Leogang na trasę wyruszy drugi wyciąg, a w Saalbach Hinterglemm zupełnie nowa kolejka krzesełkowa. Nowy Air2Bag wykonany przez firmę Airpatrol kusi freestylerów karkołomnymi skokami, a nowe trasy funcrossowe zapowiadają mnóstwo emocji podczas jazd. Ponad 500 armatek śnieżnych i kilka zbiorników wodnych gwarantuje solidną pokrywę śnieżną na całym terenie narciarskim.

Imprezy dla fanów zimy
Maraton narciarski © Stadtgemeinde Saalfelden.JPG.2621423Muzykę, emocje i zawrotną prędkość przewiduje na nadchodzącą zimę kalendarz wydarzeń w Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang. Wielkie otwarcie imprezowej zimy nastąpi w dniach 5- 8 grudnia 2014 r. O tym, jakie niespodzianki przygotował region, przeczytacie na austria.info

 

 

            Weź udział w naszym KONKURSIE!


Wygraj Voucher dla dwóch osób na pobyt w hotelu 4-5 gwiazdek z obiadokolacją i skipassami!


plBy wygrać pobyt w Tyrolu, wystarczy polubić na Facebooku profil PojechaneWakacje.pl oraz odpowiedzieć na poniższe pytania:

 

  1. W jakim wydarzeniu weźmie udział 21 i 22 lutego 2015 r. światowa elita narciarzy alpejskich w Saalbach Hinterglemm?

  2. Jak nazywa się jedna z najszybszych i najdłuższych zjeżdżalni  linowych  na świecie położona w regionie Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang ?

  3. Jakie wydarzenie towarzyszyść będzie otwarciu sezonu zimowego w dniach 5- 8 grudnia 2014 r?

  4. Opisz swój wymarzony urlop narciarski w regionie Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang.


Odpowiedzi na pytania szukajcie na stronie PojechaneWakacje.pl oraz austria.info

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona voucherem na 3 noce w Saalbach w hotelu****/***** dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem, obiadokolacją i skipassami.

  • Voucher można zrealizować w dowolnym terminie od 8 stycznia 2015 do 31 kwietnia 2015 r. W przypadku niezrealizowania voucheru w wyznaczonym terminie, świadczenia zawarte nie będą zrealizowane w innym terminie.

  • Voucher nie obejmuje dojazdu.

  • Szczegółowe informacje o hotelu przekażemy osobie, która wygra konkurs

  • Wygrany przed wyjazdem musi zapłacić podatek od nagrody (10% od wartości nagrody) na konto austria.info (współorganizatora konkursu)


Na odpowiedzi czekamy do 12.12.2014 pod adresem: redakcja@pojechanewakacje.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE ZAMIESZCZONY W PONIŻSZYM LINKU REGULAMIN KONKURSU.

Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin Konkursu.

 

 

0 komentarze: