Taniec i dobra zabawa – Halloween na morzu i w Szwecji

29.10.14 Anonimowy 0 Comments

Halloween, święto duchów, wampirów i wiedźm to kolejna okazja do spotkania z przyjaciółmi i świetniej zabawy do rana. Masz już za sobą przebieraną imprezę w klubie i domówkę u kolegi? Teraz pora na halloweenowy rejs statkiem – do Szwecji! Dyskoteka na otwartym morzu czy impreza na pokładzie połączona ze zwiedzaniem szwedzkiej Karlskrony? Oderwij się od codzienności i przeżyj niezapomniany weekend.stena 1 dwa promy stena line_small

Jedyna taka noc w roku
W Stanach Zjednoczonych nie można sobie wyobrazić Halloween bez biegających po ulicach przebranych dzieci czy domów przystrojonych lampionami z dyni i sztucznymi pajęczynami. A z czym ta noc kojarzy się… nam? Przede wszystkim ze świetną zabawą i spotkaniami z przyjaciółmi. Polacy podchodzą do amerykańskiej tradycji obchodów Halloween dość sceptycznie, skupiając się podczas świętowania na tym, co najbardziej kochają, czyli na muzyce i tańcu. Domówka, impreza w klubie lub w plenerze – to najczęściej wybierane sposoby na spędzenie tej szalonej nocy. Może tym razem zamiast kolejnej zabawy w klubie warto spędzić Halloween na otwartym morzu? Namów znajomych i wspólnie wypłyńcie w rejs razem ze Stena Line. Dyskoteka z Drakulą i Frankensteinem przy muzyce na żywo to gwarancja niezapomnianych wrażeń. Szalony kostium i zabawa do białego rana.

Dwie propozycje na Halloween od Stena Line
Halloweenowa wyprawa ze Stena Lina jest dostępna w dwóch wariantach. Dla tych, którzy planują przetańczyć całą noc na pokładzie promu w towarzystwie duchów i wampirów przewidziany jest 24-godzinny rejs, do Szwecji i z powrotem, bez schodzenia ze statku. Jeśli ktoś chce naocznie się przekonać, jak wygląda Halloween w Szwecji może wybrać opcję z wycieczką po Karlskronie. Leżące na 33 wyspach miasto skrywa wiele tajemniczych miejsc, takich jak twierdza Kungsholmen czy pochodząca z XVII wieku cytadela Drottningskar. Może błąkają się tam jakieś duchy z przeszłości?


Promocja!
W rejs z okazji Halloween można wypłynąć w dwóch terminach: 30 oraz 31 października. Obecnie na stronie  www.stenaline.pl są do nabycia bilety w promocyjnej cenie: 2 osoby w cenie 1.

0 komentarze: