Wizz Air: 6 nowych połączeń z 5 polskich lotnisk

10.7.14 Anonimowy 0 Comments

Linia lotnicza Wizz Air ogłasza rozbudowę siatki połączeń niskokosztowych z Polski. Z pięciu lotnisk będzie można udać się w sześciu nowych kierunkach. Loty do Glasgow z Katowic i Poznania ruszą odpowiednio 26 i 28 października 2014 r. Ponadto od 27 października będzie można latać z Warszawy do Bergen; Szczecin z kolei zyska połączenie z lotniskiem Londyn Luton. W siatce połączeń Wizz Air pojawią się także dwa nowe miasta w Holandii. Poczynając od 28 października, pasażerowie będą mogli podróżować z Gdańska do Groningen oraz z Katowic do Maastricht.

 

Groningen jest 97 miastem, które znalazło się na mapie połączeń Wizz Air. Położone w północnej Holandii, powszechnie znane jest jako „stolica rowerów”. Holenderskie Maastricht to 98 destynacja największej niskokosztowej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej*. Miasto znajduje się w południowej części kraju i uznawane jest za miejsce narodzin Unii Europejskiej a także waluty Euro. Chociaż jest jednym z najstarszych miast na Starym Kontynencie, to zamieszkują je głównie młodzi ludzie, studenci z całej Europy. Dzięki temu atmosfera w Maastricht jest międzynarodowa i wyjątkowo żywiołowa. Nowa oferta Wizz Air do Holandii, Norwegii i Wielkiej Brytanii stanowi dopełnienie bogatej siatki połączeń niskokosztowych dla pasażerów z Polski.
Dzięki sześciu nowym połączeniom oferta linii Wizz Air z lotnisk w Polsce wzrosła do 90 miast w 17 krajach. W sezonie letnim 2014 roku o 20% zwiększono wybór destynacji z ulokowanego w centralnej części kraju lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Nowo ogłoszone lokalizacje pokazują jednak, iż linii Wizz Air zależy również na dalszym rozwoju siatki połączeń, turystyki i poziomu zatrudnienia w innych regionach Polski. Bilety na najnowszych trasach Wizz Air w Polsce są już dostępne w sprzedaży i można je rezerwować na stronie wizzair.com.
NOWE POŁĄCZENIA WIZZ AIR W POLSCE:


Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air powiedział:

- Mamy przyjemność ogłosić, iż uruchamiamy sześć nowych połączeń z kilku największych miast w Polsce. Pasażerowie będą mogli teraz wygodnie i za niewielką cenę podróżować do Bergen w Norwegii z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Zwiększyliśmy także ofertę destynacji z Gdańska, Katowic, Poznania i Szczecina. Zależy nam, by nowości w ofercie Wizz Air przyciągnęły jeszcze większą liczbę turystów do różnych regionów Polski i tym samym wpłynęły na wzrost zatrudnienia w turystyce. Nowe połączenia to na prawdę dobra wiadomość. Nasza polskojęzyczna załoga
z niecierpliwością oczekuje na powitanie wielu nowych pasażerów.

0 komentarze: