KLM: wielka promocja na egzotyczne kierunki

5.6.14 Anonimowy 0 Comments

Słoneczny urlop pełen atrakcji w przystępnej cenie? Wszystko możliwe dzięki kolejnej promocji KLM dostępnej w dniach 5-7 czerwca br. Do wyboru są trzy egzotyczne kierunki w Brazylii, Malezji i Chinach. Podróż należy zaplanować najpóźniej do 11 grudnia br.
Baśniowa kraina zatopiona w tropikalnym klimacie
Pierwsza propozycja w nowej promocji holenderskiego przewoźnika to Kuala Lumpur. Bilet KLM na przelot do stolicy Malezji w obie strony jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, bo już od 1999 PLN!  Miasto położone jest w kraju pełnym majestatycznych dżungli, plantacji herbaty i tropikalnych plaż. Do odkrycia są tu bujne parki i nowoczesna architektura w samym sercu miasta, a także Merdeka Square czy pyszne lokalne specjały. Kula Lumpur jest bramą do odkrywania całej Malezji, która ma wiele do zaoferowania.

Gorące rytmy porywające do tańca...
Ekscytujących wrażeń może dostarczyć także podróż do tętniącego życiem Rio de Janeiro, gdzie czeka na turystów wiele ciekawych propozycji na spędzenie wolnego czasu. Z pewnością nie można przegapić wyprawy do 38-metrowego pomnika Chrystusa Odkupiciela, który jest największą atrakcją turystyczną góry Corcovado (z port. Garbus; o wysokości 710 m). Pomnik został ogłoszony jednym z nowych siedmiu cudów świata i przyciąga rocznie około 300 000 odwiedzających. Dla wygody turystów w 2003 roku zainstalowano windę oraz schody ruchome prowadzące na szczyt góry. U stóp posągu rozciąga się panoramiczny widok na całą okolicę. Można także odwiedzić szmaragdowozielony Las Tijuca – największy miejski las na świecie oraz Górę Cukru (Sugarloaf). Natomiast wieczorem warto oddać się tanecznym rytmom w rozrywkowej dzielnicy Lapa. W promocyjnej cenie przelot do miasta rozsławionego przez karnawał i plaże Copocabana i Ipanema kosztuje obecnie od 2699 PLN.

A może romantyczny wyjazd do malowniczego zakątka w Azji?

Hangzhou, ostatnia propozycja w ofercie trzydniowej promocji KLM jest także w bardzo dobrej cenie – od 1999 PLN. Miasto uznawane jest za  najpiękniejsze i najbardziej romantyczne w całych Chinach. Jego początki sięgają 221-206 p.n.e. Słynie z lokalnych przysmaków, takich jak Żebraczy Kurczak (nadziewany, zawinięty w liście lotosu i pieczony w glinie), West Lake ryby w occie, Dongpo wieprzowina i krewetki smażone na długim Jing liściu herbaty. Typowe dla tej metropolii są również liczne świątynie buddyjskie, np. Lingyin Temple, jedna z największych w Chinach.

Dzięki KLM, urlop rozpoczyna się już od momentu wejścia na pokład. Na lotach dalekiego zasięgu do dyspozycji podróżnych są indywidualne zestawy rozrywki jak np. darmowe filmy, gry i muzyka. Do tego serwowane są wyśmienite dania orientalne (w zależności od kierunku), które komponują mistrzowie sztuki kulinarnej. Promocyjne bilety lotnicze KLM można rezerwować na stronie  www.klm.pl, pod numerem telefonu +48 (22) 55 66 444 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.

0 comments: