Dzień Dziecka na sportowo w Wawrze!

31.5.14 Anonimowy 0 Comments

Każda okazja jest dobra, aby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem i osiągać coraz to lepsze życiowe rekordy. Z tej racji dzielnica Wawer z okazji Dnia Dziecka zaprasza 31 maja na I Bieg Wawerczyka połączony z piknikiem rodzinnym. Impreza, skierowana jest zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Start godzina 10:00 Hotel BOSS ul. Żwanowiecka 20.

Dla dorosłych osób zostanie przygotowana trasa na 5 lub 10 km, dla dzieci zaś trasa na 1000 m. A wszystko to na terenie leśnym Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dla dopingujących oraz wszystkich uczestników biegu Hotel BOSS organizuje piknik rodzinny z wieloma atrakcjami.

Pakiety startowe dla dzieci są bezpłatne, dla dorosłych to koszt około 30 zł – 50 zł w zależności od wybranego pakietu. Rejestracja oraz informacja o przebiegu trasy dostępna jest na stronie internetowej www.biegwawerczyka.pl. Bieg uświetnią również Spartanie (Fundacja Spartanie Dzieciom), którzy w swoich zbrojach będą również pokonywać dystans.

Podczas pikniku rodzinnego w Hotelu BOSS będzie można wziąć udział w mini turniejach piłkarskich, pokazach sztuk walki, służb ratowniczych oraz poskakać na dmuchanym zamku i zjeżdżalni.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Urząd Dzielnicy Wawer. Imprezę polecają: Magdalena Różczka, Beata Sadowska, Mateusz Jasiński oraz Paulina Holtz.
Organizator: Fundacja Dogoń Marzenia, współorganizator Hotel BOSS.

0 comments: