apartamenty,

Sun & Snow komercjalizuje Starą Winiarnię w Gdańsku

19.4.14 Anonimowy 0 Comments

Stara Winiarnia to kolejna inwestycja trójmiejska w ofercie sprzedaży Sun & Snow. Została już oddana do użytkowania i obejmuje dwa budynki apartamentowe położone na Starym Mieście w Gdańsku, u zbiegu ulic Grodzkiej, Czopowej i Rycerskiej. Część lokali znajduje się w odrestaurowanej 220-letniej kamienicy, a część w budynku wybudowanym od podstaw.


Łącznie na dwóch kondygnacjach nadziemnych znajduje się 28 lokali o metrażach od 29 do ponad 125 m2. Zaprojektowano mieszkania 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe, z których część posiada balkony lub tarasy. Największe tarasy
o powierzchni około 50 m2 zapewniają właścicielom bajeczny widok z poziomu dachu na całe Stare Miasto. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców przewidziano 32 miejsca postojowe w dwóch halach garażowych. Na parterze zaplanowano 5 lokali usługowych, również przeznaczonych na sprzedaż. Inwestorem Starej Winiarni jest Skarbiec Nieruchomości 7 Sp. z o.o. Ceny zakupu dostępnych nieruchomości zaczynają się od kwoty 6.951 zł za m2 netto + 8% VAT w standardzie deweloperskim. Wszystkie apartamenty oferowane są wraz z usługą zarządzania wynajmem przez Sun & Snow.


W otoczeniu Starej Winiarni kwitnie życie turystyczne. Znajdują się tu hanzeatyckie kamienice nad Motławą, fontanna Neptuna, Targ Rybny, Bazylika Mariacka, port jachtowy, a także liczne galerie sztuki. Lokalizacja inwestycji na Gdańskiej Starówce gwarantuje bliskość wielu restauracji i kafeterii, oraz możliwość korzystania z takich rozrywek kulturalnych jak teatr czy Filharmonia Gdańska. Nieopodal znajduje się również Centrum Handlowe Madison.

- Stara Winiarnia to bardzo atrakcyjna inwestycja na mapie Gdańska, ze względu na jej lokalizację na Starym Mieście, tak cenioną zarówno przez turystów, jak i klientów biznesowych, którzy wybierają apartamenty jako miejsce noclegu” – mówi Marlena Dem, Kierownik biura Sun & Snow w Gdańsku. „Inwestorom zainteresowanym zakupem nieruchomości zapewniamy kompleksowa obsługę sprzedaży, a także pomoc w urządzeniu lokum. Apartamenty oferowane są z usługą zarządzania wynajmem krótkoterminowym przez naszą firmę, dzięki czemu osoby chcące czerpać zyski z wynajmu nieruchomości mogą liczyć na pełne wsparcie z naszej strony – dodaje Marlena Dem.

Sun & Snow oferuje obecnie zakup lokali w 13 eleganckich inwestycjach apartamentowych w Polsce, w tym m.in. w Gdańsku,  Krakowie, Warszawie, Zakopanem, Szklarskiej Porębie, Świnoujściu i Międzyzdrojach. Wkrótce do oferty sprzedaży wprowadzone zostaną kolejne inwestycje w nadmorskich i górskich kurortach. Aktualna oferta dostępna jest na stronie www.centruminwestycji.com.

0 comments: