Austria: Lato w sercu Alp

24.4.14 Anonimowy 0 Comments

Tyrol to urlopowy raj, który słynie z niepowtarzalnej atmosfery, bogactwa przyrody i świetnej kuchni. Tyrol to miejsce zarówno dla urlopowiczów poszukujących spokoju i odprężenia jak również dla miłośników aktywnego wypoczynku. Region słynący z niepowtarzalnej oferty sportowej i wspaniałej przyrody gwarantuje wypoczynek i radość życia, aktywność na łonie natury, miło spędzony czas z rodziną, kulturę i sztukę kulinarną w jednym. Pierwszorzędna obsługa i szczera gościnność to kolejne atuty tego urlopowego raju. Rafting w Tyrolu
Sport i aktywny wypoczynek
Tyrol to alpejska kraina sportu. Zdobywanie szczytów, przekraczanie własnych granic – tu aktywność fizyczna łączy się z samorealizacją, niezależnie od tego, jaką dyscyplinę sportu wybierzemy. Wspinaczka po skałach, wyprawy rowerowe, pokonywanie rwących górskich strumieni – aktywny wypoczynek to sposób na lepsze poznawanie siebie, odkrywanie natury i nabranie nowych sił. Tyrol to alpejskie „miejsce mocy”.

Natura i zdrowie
Poczuj Tyrol! Potęgi i pierwotnej siły gór może doświadczyć każdy. Częścią tego świata jest przecież rwąca woda, soczysta zieleń i skały. Podejście Tyrolczyków do życia inspiruje przybywających tu turystów. Mieszkańcy dużą wagę przywiązują do aktywności na łonie natury – tutaj odnajdują równowagę, świadomi, że taki styl życia korzystnie wpływa na ciało i duszę. Podczas pieszych i rowerowych wycieczek
turyści odkrywają malownicze miasta, wioski i łagodne doliny. Znajdują czas na złapanie oddechu, zadbanie o siebie, wypoczynek i odprężenie.

Czas dla rodziny
Tyrol jest doskonałym miejscem dla rodzin, które poczują się tu jak w domu. Góry, lasy i wody to niekończące się możliwości zajęcia dzieci czymś pożytecznym  – tu będą mogły poznać przyrodę, wyruszyć na odkrywcze wyprawy, jednym słowem – odkrywać świat. Rodzinom Tyrol oferuje szytą na miarę rozrywkę, kwatery dostosowane do potrzeb małych i dużych gości oraz propozycje dla tych, którzy chcieliby podczas urlopu spędzić trochę czasu sam na sam, pozostawiając pociechy pod opieką lokalnych animatorów.

Kultura i sztuka kulinarna
Kulturalne bogactwo Tyrolu jest równie różnorodne co i kuchnia tego landu – tradycyjna i klasyczna, ale również zachwycająca ekskluzywnością, nowatorstwem i odwagą. Wysoka jakość regionalnych produktów, zdrowa dieta i przywiązanie Tyrolczyków do tradycji gwarantują wyjątkowe kulinarne przeżycia.

 

0 comments: