Arosa,

Szwajcarska Arosa i Lenzerheide: dwa tereny narciarskie – jeden raj zimowy

16.1.14 Anonimowy 0 Comments

Po otwarciu nowego połączenia między terenami narciarskimi Hörnli (Arosa) do Urdenfürggli (Lenzerheide) na początku sezonu zimowego 2013/2014, Arosa Lenzerheide jest jednym z największych połączonych aren narciarskich w Graubünden oraz znajdzie się wśród „Top 10” w Szwajcarii. Kolejka łącznikowa, a tym samym nowy teren narciarski Arosa Lenzerheide zostanie otworzony w drugiej połowie stycznia 2014.225 km tras zjazdowych po trzech stronach doliny to spełnienie marzeń. Szerokie trasy, które pozwalają na spokojne pokonanie zakrętów oraz strome zjazdy wywołują przyspieszone bicie serca wszystkich miłośników sportów zimowych w regionie narciarskim Arosa-Lenzerheide.

Skipass jednocześnie biletem na komunikację  
Dzięki połączeniu terenów Arosa-Lenzerheide powstał region narciarski, który posiada idealne warunki topograficzne kombinując ofertę sportów zimowych i komunikacji publicznej. Dzięki produktowi „Mój skipass to także mój bilet”, każdy gość ma jak największą możliwość wyboru. Transport publiczny na osi komunikacyjnej Arosa – Chur – Lenzerheide – Tiefencastel jest wliczony automatycznie i bez dodatkowych kosztów do każdego ważnego skipassu w regionie Arosa-Lenzerheide. Dla turystów zimowych to dodatkowy, atrakcyjny bonus.

Nowa restauracja górska Scharmoin
Nie tylko trzy nowe kolejki zostały wybudowane, ale także restauracja górska Scharmoin, położona przy środkowej stacji Lenzerheide-Scharmoin-Rothorn.

 

[mappress mapid="269"]

0 comments: