Global Traveler,

TAP PORTUGAL wybrany najlepszą linią lotniczą w Europie przez czytelników Global Traveler

10.12.13 Anonimowy 0 Comments

TAP PORTUGAL uznany został za najlepszą linię lotniczą w Europie przez czytelników Global Traveler, prestiżowe amerykańskie pismo, specjalizujące się w turystyce.

Utworzony dziesięć lat temu Global Traveler stawia sobie za cel pokazywanie tego, co najlepsze w turystyce. Nagrody przyznawane przez Global Traveler uznawana są za jedne z najważniejszych w branży turystycznej. Zdobycie tytułu najlepszej linii lotniczej w Europie to wielki sukces TAP PORTUGAL, tym cenniejszy, że o nagrodach decydowali czytelnicy pisma. Global Traveler co roku przeprowadza badania opinii czytelników, którymi są głównie pasażerowie podróżujący służbowo, pytając ich o najlepsze linie lotnicze, hotele, programy lojalnościowe. W tym roku w ankiecie wzięło udział ponad 22 tys. czytelników, z których każdy odbył wiele międzynarodowych podróży lotniczych.

Uroczystość wręczenia nagród Global Traveler odbędzie się 10 grudnia w hotelu Peninsula Beverly Hills w Los Angeles, Kalifornia. 

TAP Portugal, flagowy portugalski przewoźnik lotniczy, lider w przewozach między Polską a Portugalią, a także między Europą a Brazylią, oferuje w sezonie letnim codzienne rejsy z Warszawy do Lizbony. W sezonie zimowym połączenia wykonywane jest 4 lub 5 razy w tygodniu w zależności od okresu.

TAP PORTUGAL oferuje też w sezonie zimowym dogodne  codzienne połączenia z Berlina (lotnisko SXF) do Lizbony. Dopełniają one ofertę TAP PORTUGAL dla rynku polskiego, zwłaszcza dla pasażerów z zachodniej Polski. TAP oferuje atrakcyjne stawki na tym kierunku, zarówno indywidualne jak i grupowe.

 

0 comments: