FRU.PL,

Nowy sposób na rezerwację hoteli

27.11.13 Anonimowy 0 Comments

Od dawna wiadomo, że hotel najlepiej rezerwować przez Internet. W sieci możemy wybierać pomiędzy kilkunastoma dużymi wyszukiwarkami hoteli, ale różnice w prezentowanych przez nie cenach mogą sięgać nawet kilkuset złotych. 

Od teraz dzięki  FRU.PL jednym kliknięciem można sprawdzić ofertę wszystkich największych platform i zarezerwować swój hotel w najniższej cenie.fot. pojechanewakacje.pl
Wnikliwy internauta szybko sprawdzi, że nie ma w sieci jednego miejsca z najtańszymi ofertami hoteli. Ceny i dostępność zmieniają się jak w kalejdoskopie, a oferta żadnej platformy nigdy nie jest pełna.  FRU.PL pozwala na jednoczesne porównanie oferty czterech globalnych serwisów rezerwacyjnych i przekonuje, że dzięki temu można zaoszczędzić kilkanaście procent.

- Innowacją jaką wprowadza Platforma Rezerwacji Hoteli i tym, co ją odróżnia od innych pośredników, jest przede wszystkim ogromna baza ofert. Nasi klienci znajdą w niej największe serwisy rezerwacji i zakwaterowania online, takie jak Booking.com, gta, KUONI, Go Global oraz wiele innych – mówi Zuzanna Konarska z  FRU.PL – Klient w jednym miejscu otrzymuje  dostęp do 250 000 ofert, z których system automatycznie wybiera tą najkorzystniejszą. Ponadto, kupując usługi w zestawie - bilet lotniczy wraz z hotelem - klienci otrzymują dodatkowe korzyści w postaci dostępu do ofert w jeszcze niższych cenach” – dodaje Konarska.
To nie wszystko! Dzięki współpracy z TripAdvisor, przy trudnej decyzji wybrania najlepszego z pośród tysięcy hoteli, pomoże nam ponad 50 milionów opinii innych podróżników. Dodatkowo, wybór właściwego produktu ułatwią nam zaawansowane filtry ofert – biorące pod uwagę zakresy cenowe, standard, popularność, lokalizację, wyposażenie hotelu i pokoju oraz inne cechy.

 

[wysija_form id="1"]

0 comments: