spa,

Jesienią częściej jeździmy do SPA

21.11.13 Anonimowy 0 Comments

Jesienne chłody skłaniają do szukania miejsc, w których możemy odpocząć i odzyskać energię. Z danych serwisu hotele.pl wynika, że mieszkańcy dużych miast najchętniej w tym okresie planują weekendowe wyjazdy do hoteli SPA.

 

  

fot. PojechaneWakacje.pl

Weekend w hotelu czy pensjonacie, w których można skorzystać z usług kosmetyczki czy masażysty to nie tylko sposób na radzenie sobie z chłodami, ale też pomaga zachować formę do kolejnego dłuższego urlopu. Pokazują to wyniki wyszukiwań na stronie hotele.pl, gdzie klienci bardzo często wpisują frazy „hotel SPA” i szukają tego typu ośrodków niedaleko największych miast, szczególnie w październiku i listopadzie.


Użytkownicy hotele.pl najchętniej wybierają pokoje dwuosobowe w hotelach trzy i czterogwiazdkowych. Średnia cena rezerwacji w jesiennych miesiącach jest wyższa o blisko 20% niż rok temu i wynosi ponad 400 zł.


- Użytkownicy naszego serwisu najczęściej wyszukują miejsca na weekendowy wypoczynek niedaleko dużych miast. Dzięki temu nie tracą czasu na dojazd i mogą w pełni wykorzystać czas na relaks. Wyższe średnie ceny rezerwacji pokazują, że chętnie korzystamy z tego typu ofert i jesteśmy gotowi zapłacić więcej, aby zregenerować siły i nie dać się jesiennej szarudze - komentuje Kinga Fromlewicz z serwisu hotele.pl


Największą popularnością wśród odwiedzających serwis cieszą się ośrodki SPA w okolicach Warszawy, Krakowa,  Poznania, Wrocławia i Trójmiasta. Rezerwujący w nich pobyt często pytają także o oferty specjalne, pobytowe, lub takie, które w cenie pokoju zawierają już np. jeden zabieg.

0 comments: