Aktualności,

Finnair najlepszą europejską linią lotniczą w Europie w konkursie TTG Travel Awards

9.11.13 Anonimowy 0 CommentsFinnair uzyskał tytuł Najlepszej europejskiej linii lotniczej w 24 corocznym konkursie TTG Travel Awards – prestiżowej imprezie branży turystycznej dla Azji i Pacyfiku, na której wyróżniane są wyjątkowe organizacje podnoszące poziom podróżowania i turystyki w regionie.

Punktualność, jakość usług i bezproblemowe transfery to czynniki, które przesądziły o tym, że linie Finnair zostały wybrane przez czytelników TTG Asia, TTG China, TTG India, TTGmice, TTG-BTmice China i TTG Asia Luxury.

„Wszyscy w Finnair jesteśmy zachwyceni otrzymanym przez linie wyróżnieniem” mówi obecny w Bangkoku na ceremonii TTG Travel Awards dyrektor ds. handlowych, Allister Paterson. „W tym roku znajdujemy się w trakcie przeprowadzania serii zmian w zakresie obsługi pasażerów. To budujące, że nasze wysiłki zmierzające do uatrakcyjnienia podróży do Europy i Azji stały zostały zauważone”.

Finnair specjalizuje się w połączeniach z Azją i Europą, obsługując ponad 13 miast w Azji i 60 w Europie dzięki ultra wydajnemu węzłowi komunikacyjnemu w Helsinkach. Jest to jedyny przewoźnik w Europie Północnej, który otrzymał cztery gwiazdki w rankingu Skytrax, a w globalnym badaniu punktualności lokowany jest wśród najlepszych. Obchodzące swoje 90 urodziny linie Finnair są obecnie w trakcie przeprowadzania serii usprawnień w zakresie jakości podróżowania : od saloników i dostępnego w nich menu pokładowego po wystrój kabin i fotele.

0 comments: