Informacje,

Portugalia w zasięgu ręki

31.10.13 Anonimowy 0 Comments

Bookportugal.com to pierwszy, globalny portal specjalizujący się w rezerwacji podróży do Portugalii. Dzięki niemu, z każdego punktu na świecie, z łatwością można zaplanować swoją wymarzoną podróż do kraju fado. Projektem, wartym 1,6 mln euro, kieruje firma PortugalRES SA.

Serwis dostępny jest w sześciu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim oraz portugalskim. W dalszych fazach rozwoju portalu planowane jest rozszerzenie zakresu jego działania o kolejne języki oraz aplikacje. Platforma oferuje klientom z całego świata możliwość rezerwacji lotów, zakwaterowania, wynajmu samochodu oraz wykupienia ubezpieczenia. Każdą z tych usług można nabyć zarówno oddzielnie, jak i w dowolnie skonfigurowanych pakietach.

Bookportugal.com, z siedzibą w Portugalii, zapewnia wsparcie zespołu specjalistów, którzy doradzają klientom jak najlepiej zaplanować i zrealizować swoją podróż. Poradę można uzyskać zarówno za pośrednictwem portalu, jak i telefonicznego biura obsługi. Podczas pobytu w Portugalii pomocą służy także siedem lokalnych biur: w Lizbonie, Porto, Faro, Portimão, Évorze, Funchal oraz Ponta Delgada.

Portal oferuje swoim klientom ponad 1 600 miejsc noclegowych (od 5-gwiazdkowych hoteli, przez apartamenty i pensjonaty, po schroniska), usługi trzech międzynarodowych firm zajmujących się wynajmem samochodów, oferty lotów do Portugalii z każdego miejsca na świecie, transfery ze wszystkich portów lotniczych, oraz dwie opcje ubezpieczenia w podróży. Dostępna jest też bogata baza informacji turystycznej, ze zdjęciami i filmami, która ułatwi zaplanowanie wycieczki. Serwis nadal jest rozbudowywany, a już wkrótce będzie można korzystać z niego przy pomocy urządzeń mobilnych, czy też ułożyć własny plan podróży.

- Ten projekt to połączenie dogłębnej wiedzy na temat atrakcji turystycznych Portugalii z potrzebami i oczekiwaniami turystów. Jesteśmy pewni, że okaże się on przydatnym narzędziem dla wszystkich osób chcących odwiedzić Portugalię – powiedział Francisco Sa Nogueira, prezes PortugalRES.

0 comments: