AIR FRANCE KLM,

Bilety tańsze o 50 procent. Ruszyła akcja promocyjna KLM

19.9.13 Anonimowy 0 Comments

Dziś o północy ruszała specjalna akcja sprzedażowa biletów lotniczych KLM, która potrwa przez 6 najbliższych dni. Ceny wybranych przelotów zostały obniżone nawet do 50 procent. Oferta KLM do 22 bajecznych miast obowiązuje między 19 a 24 września br. i obejmuje loty realizowane od startu promocji, aż do 31 marca 2014 roku. Szczegóły akcji dostępne są na stronie www.6dniklm.pl.

 

 

Na promocyjnej liście znalazły się aż trzy słynne chińskie metropolie -€“ Pekin, Hongkong i Szanghaj. Bilety do tych miast można kupić w cenie poniżej 1 600 PLN. Opera pekińska, połączenie śpiewu, walk i akrobacji, Zakazane Miasto, czy Świątynia Nieba – to dopiero przedsmak tego, co można zobaczyć w Pekinie. Osoby, które podróżują po świecie z myślą o najwykwintniejszej kuchni powinny obowiązkowo spróbować w Chinach kaczki po pekińsku i tzw. jajek tysiącletnich (lub stuletnich). Dzięki wyjątkowej technice przyrządzania są po prostu przepyszne, choć niektórych przerażają swoim wyglądem. Na liście jest również Osaka, trzecie co do wielkości miasto w Japonii. Ojczyzna walk sumo słynie ze zdrowej żywności zapewniającej długowieczność. Nie zabrakło również wyczekiwanej przez wielu Tajlandii, do Bangkoku można polecieć już za około 1 900 PLN. 

Wśród proponowanych odległych zakątków świata jest również stolica modnego ostatnio wśród globtrotterów Omanu dostępna za niecałe 1 500 PLN.  Miasto Maskat słynie z omańskiej chałwy, popularnych w regionie dań z mięsa rekina oraz jest doskonałym punktem startowym w podróży po krajach Bliskiego Wschodu. W ofercie afrykańskiej dostępne są dwa miasta: Harare stolica Zimbabwe oraz Kilimandżaro w Tanzanii, położone na granicy z Kenią. Czarny Ląd pełen jest dzikich zwierząt i niezwykłej roślinności. Nie lada atrakcją dla turystów są specjalnie organizowane tu safari wozami terenowymi czy tydzień życia Masaja. W ten sposób można nie tylko zdobyć umiejętności przetrwania w buszu, lecz przede wszystkim zakosztować życia Masajów, np. tropienia słonia, używania włóczni czy budowy obozu.

 Kolejny kierunek w promocji KLM to Wyspy Karaibskie. Poza plażami, błękitną wodą i koktajlami z palemką na uwagę zasługują również zabytki kolonialne i tamtejsza kuchnia. W ofercie KLM znalazły się aż trzy destynacje: tętniąca życiem stolica Kuby Hawana, w połowie holenderska, a w połowie francuska wyspa Sint Maarten oraz propozycja dla tych, którzy wolą spędzać wakacje na kontynencie – Panama (w cenie poniżej 3 000 PLN).

Pozostając na zachodniej półkuli, KLM oferuje kolejne trzy kierunki: pełne słońca Sao Paulo największe miasto w Brazylii, które to za sprawą włoskiej i chińskiej dzielnicy bywa porównywane do Nowego Jorku. Ponadto dostępne jest Buenos Aires i Lima. Obywa miasta znane są z wyśmienitej kuchni. Buenos Aires jest stolicą ulicznych pokazów tanga oraz słynnych argentyńskich steków. Z kolei Lima to „brama wjazdowa” do świata zabytków wraz z najlepiej zachowanym miastem Inków Machu Picchu. Przelot do każdego z trzech wymienionych miast można kupić w cenie poniżej 3 000 PLN i jest to nie lada okazja, gdyż standardowo bilety do tych miejsc kosztują między 4 500 a 5 000 PLN.

Superceny dostały też najbardziej popularne kierunki w USA i Kanadzie – np. Nowy Jork i Chicago dostępne są poniżej 1 800 PLN a Toronto za około 2 000 PLN. Dla osób, które nie planują dalekich podróży linie AIR FRANCE KLM przygotowały specjalną ofertę przelotów do Francji i Holandii. Tylko do 21 września br. bilety lotnicze do Paryża i Amsterdamu będą kosztowały około 440 PLN.

- Mamy nadzieję, że wyjątkowo atrakcyjne ceny biletów lotniczych zachęcą szczególnie te osoby, które od dawna marzyły o wspaniałej podróży do realizacji swoich planów. Pula biletów jest duża, ponieważ ceny promocyjne dotyczą podróży aż do końca marca 2014, choć pewne kierunki cieszą się ogromną popularnością i bilety do nich będą szybko znikać. Przy wyborze biletu lotniczego warto również pamiętać, że wszystkie proponowane przeloty realizowane się zawsze z i do Warszawy, a przesiadki odbywają się wyłącznie w Amsterdamie – ogłoszone najlepszym lotniskiem w Europie - powiedziała Agnieszka Plewczyńska, Marketing Manager AIR FRANCE KLM Poland.

 

KLM oferuje bardzo wygodny sposób sprawdzania dostępności miejsc w najlepszej cenie za pomocą specjalnego narzędzia na stronie www.klm.pl. W zakładce "Plan and Book" (zaplanuj i zarezerwuj) wystarczy wybrać „Lowest Fares Calendar” (kalendarz niskich cen). Po wpisaniu wybranej destynacji system pokazuje wszystkie dostępne daty w najniższych cenach oferowanych przez holenderskiego przewoźnika.
Bilety KLM w wyjątkowych cenach można kupić na stronie

  • www.klm.pl,

  • za pośrednictwem call center KLM tel.: 22 55 66 444

  • w biurach podróży na terenie całej Polski.

  • Szczegóły na temat promocyjnych cen i dostępnych kierunków można śledzić na stronach: www.6dniklm.pl i www.klm.pl.

0 comments: