Bangkok,

SAS uruchamia w sezonie zimowym nowe połączenia

28.6.13 Anonimowy 0 Comments

Dzięki nowym połączeniom, które zostaną uruchomione w sezonie zimowym 2014/2015, klienci SAS będą mogli dotrzeć bezpośrednio do Bremy w Niemczech i naftowego regionu Humberside w północnej Anglii. W efekcie łączna liczba nowych połączeń uruchomionych przez SAS w 2013 roku wzrośnie do 52. Ponadto w listopadzie ponownie uruchomione zostanie bezpośrednie połączenie SAS do Bangkoku.

Już jesienią 2013 roku klienci przewoźnika będą mogli sześć razy w tygodniu korzystać z bezpośredniego połączenia między Kopenhagą i Bremą. SAS jest jedyną linią lotniczą oferującą takie połączenie między obu miastami. Oprócz połączenia z Bremą SAS uruchamia bezpośrednie połączenie między Kopenhagą i Humberside w północnej Anglii i będzie jedyną linią lotniczą obsługująca tę trasę. Oba połączenia są szczególnie atrakcyjne dla osób podróżujących w interesach, które będą mogły następnie skorzystać w wygodnych przesiadek w ramach siatki połączeń SAS. Sprzedaż biletów na obie trasy właśnie się rozpoczęła.

- Naszym celem jest oferowanie klientom bezpośredniego i łatwego połączenia do miast, do których nie można dostać się bezpośrednio korzystając z usług innych firm. Humberside i Brema są szczególnie ważne dla klientów biznesowych, ale oczekujemy, że te bardzo interesujące miejsca będzie odwiedzać także wielu turystów - mówi Joakim Landholm, dyrektor handlowy SAS.

Większa częstotliwość lotów

Oprócz nowych połączeń SAS zwiększy częstotliwość lotów na najważniejszych trasach. Na trasie Kopenhaga-Madryt , liczba lotów zwiększy się z dwóch do czterech w tygodniu (w poniedziałek, środę, piątek i sobotę).

SAS zwiększy także częstotliwość lotów w rozkładzie zimowym; będzie to dotyczyć popularnych połączeń miedzy stolicami państw skandynawskich - Kopenhagą i Sztokholmem oraz Kopenhagą i Oslo. W szczycie sezonu liczba realizowanych codziennie lotów zwiększy się na obu trasach z 15 do 16.- Klienci, którzy podróżują z nami często, doceniają możliwość wyboru jednego z wielu lotów oferowanych każdego dnia w tygodniu. My chcemy być przewoźnikiem, oferującym w Skandynawii najwięcej codziennych połączeń do ulubionych miast, a jednym ze sposobów pozwalających to zrealizować są kolejne inwestycje w trójkąt Kopenhaga-Oslo-Sztokholm - mówi Joakim Landholm.

Ponowne uruchomienie połączenia Kopenhaga - Bangkok

W szczycie sezonu w Azji SAS ponownie uruchomi połączenie między Kopenhagą i Bangkokiem - początkowo będą to trzy rejsy w tygodniu, a w najbardziej ruchliwym okresie cztery.

SAS wprowadza zimowy rozkład lotów 2013/2014 w ostatni weekend października.

0 comments: