GCBeVENT App,

Gdańsk nagrodzony za mobilne aplikacje turystyczne

29.6.13 Anonimowy 0 Comments

Gdańsk i Gdańska Organizacja Turystyczna otrzymały wyróżnienie za aplikacje gdansk4u MOBILE i GCBeVENT App. Stało się to podczas Welcome Festival - pierwszego międzynarodowego festiwalu marketingu miejsc, który odbył się w Warszawie.

24–25 czerwca 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się Welcome Festival - pierwszy międzynarodowy festiwal marketingu miejsc. Podczas II edycji wydarzenia nagrodzone zostały projekty spełniające główne założenia trójkąta efektywności Brief  (współpraca pomiędzy trzema sektorami: uczelnie, samorząd i biznes). Wyróżnione zostały również projekty Gdańskiej Organizacji Turystycznej – aplikacje mobilne gdansk4u MOBILE oraz GCBeVENT App.
Gdansk4u MOBILE jest mobilnym przewodnikiem turystycznym skierowanym nie tylko do turystów, ale także mieszkańców Gdańska. Dostępny w trzech wersjach językowych (pl, en, de) na trzy systemy operacyjne (IOS, Android, Windows Phone) umożliwia zwiedzanie miasta zarówno w trybie online jaki i offline. Aplikacja to szereg funkcjonalności dla użytkownika m.in. geolokalizacja, kalendarz wydarzeń czy mobilny szlak „Top 100”. Pozwala to efektywniej zwiedzać Gdańsk.
Aplikacja GCBeVENT to jedna z pierwszych w Polsce mobilnych aplikacji eventowych, adresowana do wszystkich organizatorów eventów zainteresowanych Gdańskiem i Regionem. GCBeVENT App może być wykorzystana i dostosowana do dowolnego typu spotkania (konferencji, kongresu, warsztatów, targów czy na przykład gier miejskich), jest bezpłatna. Aplikacja jest dostępna w czterech systemach operacyjnych (IOS, Android, Windows Phone , Blackberry) oraz w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Mogą one funkcjonować równolegle dla jednego eventu. System składa się z aplikacji na smartfony oraz panelu administracyjnego.
- Mam nadzieję, że wyróżnienie to będzie kolejnym powodem, dla którego warto odwiedzić Gdańsk i Region – mówi  Agata Ziller – Specjalista ds. Convention Bureau z Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Więcej informacji o projektach na stronach

www.gdansk4u.pl, www.gdanskconvention.pl

źródło gdansk.pl

0 comments: