Bornholm,

Dania - to musisz zobaczyć!

10.6.13 Anonimowy 0 Comments


Morskich bram Kopenhagi strzeże tajemniczy zamek Hamleta, baśniowa stolica Danii tętni życiem, a na niewielkim Bornholmie zmieściła się cała różnorodność skandynawskich krajobrazów. Latem warto poznać najpiękniejsze miejsca w kraju dawnych wikingów. Nie martwiąc się o nic, można wybrać się na wycieczkę autokarową z przewodnikiem i programem pełnym atrakcji. Kto woli odkrywać uroki Danii na własną rękę, każdego dnia może wyruszyć w rejs do Kopenhagi lub na Bornholm.

 
wycieczki_390x160.jpg 

Lubisz zwiedzać? Lato to idealny czas na wypad, szczególnie do Skandynawii! Podczas kilkudniowych wycieczek można zwiedzić najpiękniejsze zakątki Danii. Pakuj się kto może!

 
bornholm_390x160.jpg

 

Majorka Północy
Bornholm kusi idealnymi warunkami do letniego wypoczynku. Najpiękniejsze w tej części Europy plaże, zaskakująco ciepły mikroklimat, kameralna atmosfera. Do tego urocze porty jachtowe, doskonała lokalna kuchnia i ponad 230 km wspaniale przygotowanych szlaków rowerowych. Na Bornholm możesz popłynąć w dowolny dzień tygodnia. Unity Line poleca specjalne oferty dla pasażerów pieszych, podróżujących z rowerami lub samochodem czy motocyklem.

 
kopenhaga-390x160.jpg

 

Królewska Kopenhaga
Teraz podróż do Kopenhagi jest wyjątkowo łatwa i przyjemna! Możesz wyruszyć w dzień lub w nocy. Czeka Cię rejs komfortowym promem i moc wrażeń na 8-kilometrowym moście Øresund, a potem zwiedzanie przepięknej stolicy Danii.


0 comments: