miejsce,

Zarezerwuj swój rząd w Ryanair

23.4.13 Anonimowy 0 Comments

Linia lotnicza Ryanair  rozszerza dodatkową rezerwacje miejsc z sześciu do ośmiu rzędów, na pokładach wszystkich samolotów.

Rezerwacja będzie możliwa w rzędach 32 oraz 33, co umożliwi 45 pasażerom dodatkowe miejsca w 8 rzędach (1, 2, 5, 15, 16, 17, 32 i 33).fot. pojechanewakacje.pl

Opcjonalnie zarezerwowane miejsca, które obejmuje pierwszeństwo wejścia na pokład, pozwalą pasażerom zarezerwować miejsca w przedniej lub tylnej części samolotu (dla tych, którzy chcą jak najszybciej opuścić samolot po wylądowaniu) oraz w rzędach przy skrzydłach z większą przestrzenią na nogi. Ryanair oferuje teraz rodzinom i grupom okazję siedzenia razem w 4 rzędach.

Koszt rezerwacji miejsc to  € 10 / £ 10 w jedną stronę (15 € / 15 € na dłuższych trasach, np. do / z Wysp Kanaryjskich) i są dostępne na Ryanair.com zarówno w momencie rezerwacji lotu oraz przy odprawie internetowej.

Robin Kiely z Ryanaira powiedział:

- Od listopada pasażerowie Ryanair mogą zarezerwować preferowane miejsca w sześciu rzędach - w przedniej części samolotu do szybkiego opuszczenia po wylądowaniu, w rzędach przy skrzydłach z większą przestrzenią na nogi oraz w rzędach 5 i 15.  Rzędy te cieszą się popularnością, wśród rodzin, grup i osób w podróży służbowej.

Ryanair ma przyjemność rozszerzyć możliwość rezerwacji miejsc o  dodatkowe dwa rzędy, 32 i 33, które są dostępne już teraz na wszystkich trasach, co oznacza jeszcze większy wybór dla wszystkich pasażerów Ryanair.


0 comments: