lotnisko,

Warszawa: Ryanair na lotnisku Chopina do 30 czerwca

5.3.13 Anonimowy 0 Comments

Linia lotnicza Ryanair potwierdziła dziś (5 marca), że będzie nadal obsługiwać swoje loty do /z warszawskiego lotniska Chopina do 30 czerwca 2013 r., w czasie końcowych prac remontowych  na lotnisku Warszawa Modlin.


fot. pojechanewakacje.pl

Wszystkie loty Ryanair zaplanowane  do/z lotniska Warszawa Modlina będą obsługiwane do/z lotniska Chopina do 30 czerwca, aby ułatwić dostęp pasażerom podróżującym do Warszawy. Ryanair serdecznie przeprasza pasażerów (którzy zostali poinformowani przez e-mail) za wszelkie niedogodności i oczekuje na wznowienie lotów z/do lotniska w Warszawie  Modlin, gdy już pas startowy zostanie naprawiony.

Wszelkie dalsze aktualizacje zostaną opublikowane na stronie internetowej Ryanair.com

- Ze względu na prace remontowe pasa startowego na lotnisku w Warszawie  Modlin, Ryanair będzie nadal operował swoje loty do/z lotniska Chopina do 30 czerwca 2013 r., dla ułatwienia dostępu do Warszawy naszym pasażerom. Lotnisko Warszawa Modlin przewiduje,  że naprawa zakończy się w najbliższych miesiącach, także czekamy na powrót do Modlina gdy już pas startowy zostanie naprawiony - mówi Robin Kiely z Ryanaira.

0 comments: