Golden Delicious,

Włochy - jabłkowy wellness

26.2.13 Anonimowy 0 Comments

Południowotyrolskie jabłka są prawdziwymi geniuszami w dziedzinie anti-aging. Owoce wykorzystywane są do kąpieli aromatycznych, peelingów oraz zmieszane z miodem i gliną stosowane są jako okłady na ciało, które zarówno przyjemnie pachną jak i mają działanie oczyszczające. 

Coraz większą popularnością cieszy się przede wszystkim kąpiel jabłkowa. Każde z jabłek dostarcza 13 różnych witamin i 20 różnych minerałów, które pod wpływem gorącej kąpieli doskonale przyswajane są przez skórę. Zabieg ten ma działanie odmładzające, oczyszczające i wspomagające krążenie. Ten „okrągły eliksir” jest szczególnie efektywnym produktem anti-aging, gdyż likwiduje napięcia skóry i muskulatury, wygładza naskórek, a oprócz tego dostarcza organizmowi wiele wartościowych składników, takich jak wapń odbudowujący i wzmacniający kości, potas wzmacniający sprężystość tkanek i cynk wspomagający odbudowę komórek.

Zabiegi jabłkowe w Terme Merano

Południowy Tyrol jest największym powiązanym ze sobą regionem uprawy jabłek w Europie – nie dziwi więc, że te „okrągłe eliksiry” odgrywają ważną rolę również w Terme Merano. Cała moc jabłka odmiany Golden Delicious znajduje zastosowanie w kąpielach relaksujących, peelingach i masażach.

Oryginalnej kąpieli witalizującej (Original VITALIS Apfelbad) zażyć można w ekskluzywnej atmosferze wybranych hoteli:


0 comments: