Kraków,

Romantyczny wypad do Krakowa wygrał w rankingu walentynkowych pomysłów

14.2.13 Anonimowy 0 Comments

Tylko nieco ponad połowa z nas (54 proc.) obchodzi Święto Zakochanych - tak wykazało badanie serwisu lokalo.pl. Ci, którzy zaplanowali już w jakiś szczególny sposób spędzić ten dzień wybrali romantyczną kolację we dwoje (22 proc.) oraz wyjazd z „drugą połówką”. Pytanie o idealny sposób na romantyczne Walentynki pokazało, że aż 30% badanych marzy o tym, by 14 lutego zabrać swoją parę w romantyczną podróż. W tej grupie zdecydowanie przeważają panowie (43 proc.) w porównaniu do zaledwie 18 proc. pań. Analizując odpowiedzi  ankietowanych wniosek nasuwa się jeden – mężczyźni wolą marzyć, podczas gdy kobiety biorą sprawy w swoje ręce. Wśród osób, które zaplanowały już romantyczny wyjazd przeważają panie (27 proc.) w porównaniu do 18 proc. panów.

Idąc tropem walentynkowych wyjazdów, tak chętnie wybieranych przez Polaków, lokalo.pl zapytało również o najbardziej romantyczne miejsca w Polsce. Zdecydowanym zwycięzcą okazał się Kraków – prawie połowa ankietowanych wybrała stolicę Małopolski. Pozostali wskazywali  Wrocław, Gdańsk, Kazimierz Dolny oraz Zakopane. Najmniej romantycznym miastem okazały się Katowice  (tak twierdzi 20% badanych), kolejne miejsca w tej klasyfikacji zajęły Warszawa, Łódź i Radom.

***


 

lokalo.pl to nowoczesny serwis rezerwacji noclegów oferujący zakwaterowanie w różnego rodzaju typach obiektów, takich jak np. mieszkanie, apartament, agroturystyka, domek letniskowy, kamping, hostel czy pensjonat. Serwis przeznaczony jest dla osób poszukujących ciekawej oferty noclegowej na terenie Polski. Umożliwia także wynajęcie swojego mieszkania i poznania ciekawych ludzi. To także szansa na dodatkowy dochód bez wysiłku. Zarówno rezerwacja jak i płatność odbywają się w całości online, co odróżnia lokalo.pl od zwykłych serwisów oferujących oferty noclegowe.

0 komentarze: