George Clooney,

Londyn: George Clooney na Walentynki

14.2.13 Anonimowy 0 Comments

Walentynki spędzone u boku Georga Clooney'a wydają się niemożliwe, a jednak... istnieje zupełnie spora grupa pań, które z okazji święta mogły popatrzeć w oczy przystojnego aktora. Wszystko dzięki Madame Tussauds w Londynie. Już w przeddzień święta muzeum figur woskowych postanowiło wyprowadzić Clooney'a poza swoje mury. To przy okazji zapowiedź owej figury aktora, która pojawi się w tym słynnym miejscu.

Siedzący na skórzanej kanapie George szybko stał się atrakcją. Nic dziwnego, badania mówią, że jest gwiazdą, z którą najwięcej kobiet chciałoby spędzić Walentynki*.

- Pan Clooney zdobył najwięcej głosów, dlatego  zdecydowaliśmy się spełnić marzenia niektórych z jego fanek już w przeddzień święta zakochanych. To całkiem nowa figura wosku, która dopiero zadebiutuje u nas jako atrakcja. Osoby na londyńskiej  Carnaby Street jako pierwsze mogły stać tak blisko niej. Sądząc po reakcji, chyba się podoba i chyba wygląda jak żywy  - wyjaśnia Madame Tussauds PR Manager, Nicole Fenner.

 

* badani zostali poproszeni o wybranie wymarzonej walentynkowej randki. Na liści byli mężczyźni i kobiety, które znajduje się w zbiorach Madame Tussauds w Londynie.

 źródło (fot) madametussauds.com

0 komentarze: