baza,

Nowe połączenia w siatce Ryanair

7.2.13 Anonimowy 0 Comments

Linia lotnicza Ryanair  w sezonie letnim 2013 uruchomiła z Krakowa 6 nowych połączeń - do Birmingham, Cork, Dortmundu, Göteborgu, Kos oraz Manchesteru. W sumie Ryanair proponuje z Krakowa 31 tras, planując przewiezienie w r. 2013 ponad 1,6 miliona  pasażerów, co przekłada się na 1600* miejsc pracy w Krakowie.


fot. pojechanewakacje.pl

Ryanair świętuje również przewiezienie 6 milionów pasażerów z/do Krakowa w ciągu zaledwie 7 lat. W kwietniu 2013 r. w Krakowie  zostanie otwarta nowa baza przewoźnika  (druga w Polsce).


Aby uczcić  6 nowych połączeń, Ryanair oferuje promocyjną sprzedaż biletów w cenach od 29 zł na przeloty po całej Europie w marcu oraz kwietniu. Promocyjne połączenia można rezerwować na www.ryanair.com od piątku 8 lutego do północy w poniedziałek 11 lutego.


Michael O’Leary powiedział:

"Ryanair z przyjemnością ogłasza szczegóły sezonu letniego 2013 w Krakowie, w tym 6 nowych połączeń do Birmingham, Cork, Dortmundu, Göteborgu, Kos i Manchesteru. W sumie w 2013 r. przewieziemy  1,6 mln pasażerów, co przekłada się na ok. 1600  miejsc pracy „na miejscu” w Krakowie, od kwietnia drugiej bazie Ryanaira.


W ciągu 7 lat Ryanair przewiózł 6 milionów pasażerów do/ z Krakowa pozwalając oszczędzić ponad 894 mln € pasażerom, latającym nisko-kosztową linią Ryanair zamiast LOTem z wysokimi opłatami paliw.


Aby uczcić 6 nowych połączeń z Krakowa uruchamiamy sprzedaż tysięcy biletów z taryfami już od 29 zł na przeloty w marcu oraz w kwietniu po całej Europie. Ponieważ bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast. Rezerwacja na stronie www.ryanair.com."

0 komentarze: