hotel,

Mercure Cieszyn – kolejny hotel tej marki w Polsce

6.2.13 Anonimowy 0 Comments

Hotel znany dotychczas jako Orbis Halny Cieszyn dołączył do sieci Mercure w Polsce.
Obiekt przeszedł proces rebandingu i od lutego przyjmuje gości pod nową nazwą – Mercure Cieszyn. Marka Mercure jest ceniona przez gości za indywidualny styl nawiązujący do kultury danego regionu.


Dobrze znany zarówno Polakom, jak i Czechom hotel Orbis Halny Cieszyn w Cieszynie dołączył do uznanej na  świecie marki Mercure. Od lutego goście będą mogli zamieszkać w Mercure Cieszyn. Na świecie istnieje ponad 700 hoteli tej sieci w 49 krajach, z czego 16 wraz z cieszyńskim obiektem znajduje się w Polsce.„Obecnie w hotelu trwa modernizacja lobby oraz pokoi hotelowych, co jest związane z dostosowaniem  obiektu do wymagań marki MERCURE. Znana marka i wysoka jakość usług to atuty, którymi nasi goście będą kierować się podczas wyboru hotelu w trakcie  podróży – powiedziała Ilona Porwoł Dyrektor Hotel Mercure Cieszyn.


Mercure to zdecydowanie jedna z najlepiej rozpoznawalnych, marek hotelowych cieszących się uznaniem i dobrą reputacją. Hotele tej sieci znane są z umiejętnego czerpania wartości wprost z lokalnej tradycji i kultury. Z wyczuciem łączą nowoczesność z historycznym charakterem miejsca. Zachowując markowy standard, zaskakują indywidualnością.


Trzygwiazdkowy hotel Mercure Cieszyn położony jest w pobliżu największego przejścia granicznego z Republiką Czeską i międzynarodowej trasy łączącej północ i południe Europy, zaledwie 2 km od cieszyńskiej Starówki.
Do dyspozycji gości jest 78 komfortowych i doskonale wyposażonych pokoi oraz apartamenty z oddzielną sypialnią0 komentarze: