Courtyard by Marriott,

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport najlepszy w Europie

12.2.13 Anonimowy 0 Comments

Hotel Courtyard by Marriott zlokalizowany na Lotnisku Chopina w Warszawie jest najlepszym hotelem tej sieci w Europie. Taka ocenę wystawiają goście korzystający z jego usług.


Warszawski Coutyard by Marriott przewodzi w rankingu 45 wszystkich hoteli tej marki w Europie nieprzerwanie od lipca 2012. Ranking publikowany jest co miesiąc na podstawie wyników  ankiet dobrowolnie wypełnianych przez gości hotelu.

- W ankiecie zawartych jest szereg szczegółowych pytań dotyczących opinii na temat każdego punktu i usługi hotelu, np. ocena czystości pokoju, obsługi w poszczególnych punktach gastronomicznych, wyposażenia pokoju, obsługi służby pięter, obsługi podczas zameldowania/wymeldowania itp. Każde pytanie jest oceniane przez gościa punktami. Te pojedyncze oceny dają finalną ocenę  „overall satisfaction” – tłumaczy Lidia Dmowska, PR manager hotelu.

Courtyard by Marriott na Lotnisku Chopina zdobywa najwyższe oceny w kategorii ogólnej, ale klienci cenią go także za poziom obsługi w recepcji i udogodnienia dla podróżujących służbowo.

- Ten wspaniały wynik osiągnięty został ogromnym zaangażowaniem naszej kadry. Nasi pracownicy lubią swoją pracę i stale podnoszą kwalifikacje zawodowe. Goście  to czują i doceniają – wyjaśnia Aneta Stępkowska, dyrektor hotelu.

Warszawski Courtyard by Marriott osiąga także doskonałe wyniki finansowe. W 2012 r. był najlepszy pod tym względem spośród wszystkich hoteli przylotniskowych  w Warszawie.

W bieżącym roku hotel  obchodzi 10-lecie swojego istnienia. Pierwszych gości przyjął w październiku 2003 r.

źródło lotnisko-chopina.pl

0 komentarze: