Austria,

Narty w słońcu Ischgl

12.2.13 Anonimowy 0 Comments

Wiosenne słońce na niebie, pod nartami firn, a na horyzoncie koncerty wielkich gwiazd pod gołym niebem - Ischgl zaprasza narciarzy i miłośników słonecznych kąpieli na wiosenne randez vous z nartami i muzyką.Wiosenne słońce na niebie, pod nartami firn, a na horyzoncie koncerty wielkich gwiazd pod gołym niebem - Ischgl zaprasza narciarzy i miłośników słonecznych kąpieli na wiosenne randez vous z nartami i muzyką. Atrakcyjne pakiety kuszą równie skutecznie jak koncerty gwiazd światowego formatu, odbywające się w samym środku terenu narciarskiego. Gwarantowany śnieg, doskonałe warunki narciarskie, sport, zabawa i wielkie wydarzenia będą panować w alpejskiej stolicy stylu aż do maja.

Wiosna w Ischgl to zalane słońcem stoki pokryte miękkim firnem, pieczołowicie pielęgnowana kultura après ski i rozrywka światowej klasy – i to wszystko naraz. Kiedy Ischgl dosięgają pierwsze promienie wiosennego słońca, życie w alpejskiej stolicy stylu gwałtownie nabiera tempa. Doskonałe warunki narciarskie i koncerty pod gołym niebem pozwalają urlopowiczom łączyć kontakt z przyrodą z największymi imprezami.  Kwietniowy kalendarz wypełniają same wielkie wydarzenia: Sterne Cup der Köche (czyli Puchar Świata Kucharzy), Heroes Challenge, Narciarskie MŚ Gastronomów, Wiosenne Święto Śniegu Alp Trida oraz VW Mountain Move Woche z koncertami światowych gwiazd. 30 kwietnia 2013 sezon narciarski w Ischgl hucznie zakończy legendarny koncert Top of the Mountain. Nowa megagwiazda pójdzie śladami takich sław jak Elton John, Pink, Sting, Tina Turner, Jon Bon Jovi i Kylie Minogue, którzy w minionych latach zabawiali swymi przebojami zachwyconą publiczność na legendarnej scenie na Idalp. Hit tegorocznej wiosny: dla posiadaczy ważnych skipassów wstęp na wszystkie koncerty pod gołym niebem jest wolny.

Oprócz świetnego nastroju Ischgl gwarantuje wiosną aż do maja doskonałe warunki narciarskie na 238 km stoków, sięgających od 1377 do 2872 m n.p.m. – a wszystko to w naprawdę atrakcyjnej cenie: dla miłośników firnu przygotowano rewelacyjny wiosenny pakiet “SKI.FIRN.EVENTS.PARTY“, ważny w terminie od 30 marca do 1 maja 2013. 7 noclegów ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym w kwaterze w wybranej kategorii i 6-dniowy karnet VIP można zarezerwować w cenie już od 409,50 euro za osobę. Bliższych informacji można zasięgać pod adresem mailowym: incoming@paznaun-ischgl.com lub od razu rezerwować wybrane kwatery online na stronie www.ischgl.com.

Wydarzenia wiosny:

  • 1 kwietnia 2013                      VW Mountain Move Concert

  • 12 - 13 kwietnia 2013             3. Heroes Challenge

  • 14 kwietnia 2013                    Wiosenne Święto Śniegu Alp Trida / Ischgl

  • 15 kwietnia 2013                    16. Sterne Cup der Köche

  • 17 - 18 kwietnia 2013             5. Narciarskie MŚ Gastronomów

  • 30 kwietnia 2013                    Top of the Mountain Concert: Deep Purple

0 komentarze: