Anna Tadla-Szawan,

BEST WESTERN PLUS teraz w Rzeszowie

6.2.13 Anonimowy 0 Comments

Wraz z końcem stycznia br. do obiektów marki BEST WESTERN PLUS dołączył BEST WESTERN Hotel Ferdynand. W rankingu Best Hotel Award 2012 został on uznany za najlepszy hotel w Rzeszowie.  Best Western to obecnie lider na polskim rynku hoteli franczyzowych. Co więcej, pod względem liczby posiadanych obiektów, zajmuje drugą pozycję wśród międzynarodowych sieci hotelowych obecnych w Polsce.Tajemnicą międzynarodowego sukcesu sieci jest przywiązywanie ogromnej wagi do jakości. Każdy z hoteli należących do Best Western, minimum raz do roku, przechodzi kontrolę, której celem jest ocena m.in. poziomu oferowanych usług oraz stanu wyposażenia. BEST WESTERN Hotel Ferdynand spełniając wszystkie niezbędne wymogi rozpoczął działanie pod niedawno wprowadzoną do Polski marką PLUS, która jest przyznawana hotelom funkcjonującym pomiędzy standardem BEST WESTERN a marką PREMIER.  Trzygwiazdkowy BEST WESTERN PLUS Hotel Ferdynand zlokalizowany jest w samym centrum miasta, 100 metrów od dworca PKP i PKS oraz 11 km od lotniska w Jesionce. Obiekt udostępnia 39 pokoi (70 miejsc noclegowych) z indywidualnie sterowaną klimatyzacją oraz bezpłatnym dostępem do Internetu. Niespełna 5 minut zajmuje dotarcie z hotelu na rzeszowski Rynek Starego Miasta, gdzie skupia się kulturalne i rozrywkowe życie mieszkańców. Dla gości biznesowych oprócz 2 sal konferencyjnych mieszczących po ok. 40 osób przygotowano także salę przeznaczoną na spotkania w mniejszym gronie.

Nasza strategia zakłada zapewnienie maksimum satysfakcji naszym gościom. Pragniemy ich przekonać, że warto do nas wracać, dlatego tak ważna jest dla nas dbałość o każdy najmniejszy szczegół. Tym bardziej cieszy fakt, że grupa stałych gości hotelu wciąż się powiększa – mówi Anna Tadla-Szawan, General Manager BEST WESTERN PLUS Hotelu Ferdynand.  

Od otwarcia hotelu, w listopadzie 2010 roku, jego oferta jest stale wzbogacana o dodatkowe usługi. W ubiegłym roku do dyspozycji gości oddano m.in. drugą salę konferencyjną, restaurację oraz coffee bar. W ostatnim czasie uruchomiona została także oferta room service. Aktualnie pod marką BEST WESTERN PLUS funkcjonują w Polsce 4 hotele. Pod tym samym szyldem, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przed końcem roku rozpocznie działanie hotel Chomiąża Park położony niedaleko Bydgoszczy.

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości oferowanych usług. Dzięki kontrolom przeprowadzanym przez wyspecjalizowany zespół audytorów mamy pewność, że wszystkie nasze hotele spełniają międzynarodowe standardy sieci – podsumowuje Gheorghe Marian Cristescu, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę. 

O sieci Best Western

Best Western to największa na świecie rodzina hotelowa, do której należy obecnie ponad 4 000 hoteli w ponad 100* krajach na całym świecie. Działają one pod trzema markami: BEST WESTERN, BEST WESTERN PLUS oraz BEST WESTERN PREMIER. To, co łączy obiekty Best Western to jakość i standard obsługi klientów, wspólny system rezerwacyjny oraz programy sprzedażowo – marketingowe. Wszystkie hotele należące do sieci są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. Każdego dnia goszczą łącznie setki tysięcy gości. BW Hotels Osuuskunta, określany też jako Best Western Hotels Finland, Baltic States and Poland, jest siedzibą biura reprezentującego sieć Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich oraz w Polsce. * Liczby podane są w przybliżeniu i mogą ulegać zmianom.

 

0 komentarze: