bilet,

Wizz Air: Z Warszawy i Gdańska na lotnisko Glasgow

28.1.13 Anonimowy 0 Comments

Linia lotnicza Wizz Air już 1 marca przenosi dwa połączenia między Szkocją a Gdańskiem i Warszawą z Prestwick na lotnisko Glasgow (Glasgow International Airport). Przewoźnik już od 2006 roku oferuje nisko kosztowe loty między Szkocją i Polską. Teraz uruchamia połączenia 2 razy w tygodniu do polskiej stolicy i nad Morze Bałtyckie z najbardziej centralnie położonego lotniska. Dzięki tym zmianom, Wizz Air chce zapewnić jak największą wygodę obecnym pasażerom i jednocześnie przyciągnąć nowych Klientów.fot. pojechanewakacje.pl

Wizz Air rozpoczął swoją nisko kosztową działalność wewnątrz Europy w 2004 roku, i od tego czasu znacznie się rozwinął; obecnie oferuje ponad 250 nisko taryfowych połączeń między 30 krajami, łączących 84 lokalizacje. W Wielkiej Brytanii, Wizz Air oferuje 37 nisko kosztowych połączeń. Przewoźnik chce sprawić, aby latanie  na osi Wschód-Zachód stało się jeszcze bardziej przystępne. Wizz Air chce także dostarczać nowych doświadczeń podróżującym po Europie. Przewoźnik wykorzystuje najnowsze technologie, aby sprawić, by „doświadczanie Wizz Air” było wyjątkowe w zakresie oferowanych usług oraz stosunku jakości do ceny. Rośnie liczba pasażerów biznesowych szukających nisko kosztowych połączeń, oferujących dobrą jakość produktu. Ta sytuacja skłoniła linie lotnicze Wizz Air do stworzenia produktu komfortowego dostosowanego do klientów biznesowych.  Przeniesienie na lotnisko Glasgow jest pierwszym krokiem w dostosowywaniu jakości i ceny produktów Wizz Air do potrzeb świadomych konsumentów.


 

2 NOWE POŁĄCZENIA Z GLASGOW DO POLSKI:

Data rozpoczęcia lotówDni lotówGodzina lotuCeny odWARSZAWA1 marcaponiedziałek; piątek21:10₤23.99*


(ok. 180 PLN)GDAŃSK3 marcaczwartek; niedziela20:35₤23.99*


(ok. 180 PLN)
 

Stijn Vandermoere, Dyrektor ds. rozwoju i planowania w Wizz Air, powiedział:


- Z przyjemnością ogłaszamy, że dzięki uruchomieniu dwóch nowych tras z Lotniska Glasgow, więcej pasażerów będzie miało dostęp do nisko kosztowych połączeń i doskonałej obsługi klienta zapewnianej przez zespół Wizz Air. Oferowane przez nas niskie ceny  spowodowały silne rozwinięcie naszej działalności na 4 brytyjskich lotniskach, co sprawiło, że jesteśmy obecnie drugą linią lotniczą na głównych lotniskach w Londynie. Wierzymy, że także w Szkocji istnieje spory potencjał wzrostu, a przeniesienie połączeń na Lotnisko Glasgow  będzie krokiem w stronę przyszłych pasażerów i zwiększenia sieci połączeń. Jesteśmy przekonani, że Polacy, odwiedzający Szkocję docenią dogodną lokalizację lotniska, jednocześnie mocno zachęcamy Szkockich pasażerów do wypróbowania wysokiej i wielokrotnie nagradzanej obsługi na pokładzie Wizz Air i naszych niskich cen. Świętując pojawienie się Wizz Air na lotnisku w Glasgow, Wizz Air oferuje loty do Warszawy i Gdańska już od ₤23.99 (118 pln). Ta atrakcyjna cena zawiera podatki i najwyższą opłatę rezerwacyjną, a bilety można rezerwować już od dzisiaj na wizzair.com.


Amanda McMillan, dyrektor zarządzający na lotnisku Glasgow dodaje: “Cieszymy się bardzo, że możemy powitać Wizz Air na pokładzie, co jest doskonałą nowiną dla Lotniska Glasgow. Dzięki temu, będziemy mogli oferować naszym klientom nie tylko większy wybór, ale także wzmocni to naszą łączność z głównymi miastami w Europie. Dodatkowo oznacza to, że możemy teraz dodać Polskę do naszej długiej listy połączeń, po ponad 15 letniej przerwie.”


Wizz Air jest ambitną i dynamicznie rozwijającą się linią lotniczą, która tylko w 2012 roku, przewiozła ponad 12 milionów pasażerów. Cieszymy się z racji dalszego rozwoju firmy i kolejnych sukcesów. Rozpoczęcie działalności w Glasgow podkreśla nasze zaangażowanie w ciągłe powiększanie siatki połączeń i oferowanie tras i usług, spełniających oczekiwania naszych klientów.”


* cena za bilet w jedną stronę zawierająca podatki i maksymalną opłatę rezerwacyjną

0 comments: