Corpus Gym Gdańsk,

Spędź ferie z Mariuszem Cieślińskim

23.1.13 Anonimowy 0 Comments

Aktywny wypoczynek staje się coraz bardziej popularny, zarówno wśród dzieci i młodzieży, ale też wśród osób dorosłych. Dlatego też świeradowski Interferie Sport Hotel, należący do Spółki INTERFERIE, wychodzi naprzeciw tym trendom. Podczas tegorocznych ferii zimowych w hotelu zostanie zorganizowany obóz sportowy, szkoleniowo – kondycyjny, z udziałem siedmiokrotnego mistrza świata muay thai oraz kickboxingu – Mariuszem Cieślińskim.


W dniach 13 – 20 lutego br. w świeradowskim Interferie Sport Hotel zostanie zorganizowany obóz sportowy, tym razem związany ze sztukami walki k1, muay thai oraz kickboxingiem. Gościem specjalnym, a jednocześnie trenerem podczas tych dni będzie Mariusz Cieśliński, który jako jedyny w Polsce posiada tytuł zawodowego mistrza świata w boksie tajskim, a dotychczas stoczył ponad 300 pojedynków.


Pomysłodawcą i organizatorem projektu jest klub Corpus Gym Gdańsk, który na stałe współpracuje z Mariuszem Cieślińskim, zaś świeradowski Interferie Sport Hotel, udostępniając swoją bazę hotelową oraz infrastrukturę sportową, został partnerem tego tygodniowego spotkania sportowego.


Ponadto, spółka INTERFERIE nie po raz pierwszy angażuje się w partnerstwo akcjom sportowym. W ubiegłym roku w hotelach należących do Spółki zorganizowane zostały miedzy innymi: dwutygodniowy cykl treningowy cykl dla triatlonistów, międzynarodowe warsztaty lekkoatletyczne, a także finałowy rajd Bike Maratonu oraz rodzinny piknik, pod hasłem „INTERFERIE Sport i Zdrowie cały rok”.


- Tegoroczny zimowy obóz treningowy pod okiem mistrza sztuk walki, to nasza kolejna propozycja spędzenia wolnego czasu, zarówno dla dzieci, ich rodziców oraz wszystkich tych, którzy chcieliby zdobyć nowe umiejętności sportowe, łącząc to z pobytem w urokliwym otoczeniu Gór Izerskich. Interferie Sport Hotel, tak jak i pozostałe ośrodki naszej Spółki, posiadają całoroczną ofertę, a nowo otwarty AQUA PARK w Świeradowie, jest tylko jej dopełnieniem. Dlatego też ci, którzy zdecydują się na przyjazd do nas, na pewno nie będą narzekać na nudę – mówi Arkadiusz Miszuk, Prezes Zarządu INTERFERIE S.A.


W trakcie obozu sportowego, treningi będą prowadzone w ustalonych godzinach, zarówno rano, jak i wieczorem przez Mariusza Cieślińskiego, w asyście trenerów Dobrosława Bieleckiego i Moniki Porażyńskiej z klubu Corpus Gym Gdańsk. Pomiędzy treningami uczestnicy będą mieli czas do dyspozycji na wypoczynek, odnowę biologiczną oraz aktywność turystyczną w okolicach hotelu.

0 comments: