karta,

Nowe korzyści z kartą Wizz Air Citi

21.1.13 Anonimowy 0 Comments

Linia lotnicza  Wizz Air wprowadza nowe korzyści dla posiadaczy kart kredytowych Wizz Air Citi. Według nowych zasad, zarówno dotychczasowi posiadacze kart, jak i nowi klienci, rozpoczynający korzystanie z karty, automatycznie otrzymają możliwość wstąpienia do klubu Wizz Discount Club i korzystania ze wszystkich przywilejów członkostwa.
fot. pojechanewakacje.pl

Roczne członkostwo w klubie jest odnawiane bezpłatnie, tak długo, jak karta Wizz Air Citi jest ważna. Posiadacze kart oszczędzają nie tylko, dzięki zwolnieniu z opłaty członkowskiej w wysokości 130 złotych, ale także dzięki gwarantowanym zniżkom– 45 złotych na każdy lot. Z rabatu skorzystać może 9 członków rodziny lub przyjaciół podróżujących z posiadaczem karty Wizz Air (45zł zniżki dla każdego pasażera). Przewoźnik przewiduje, że konta w klubie Wizz Discount Club zostaną aktywowane dla posiadaczy kont Wizz po aktualizacji systemu 23 stycznia 2013. Jednocześnie przewoźnik wprowadza opłatę wysokości 27 złotych dla posiadaczy kart kredytowych Wizz Air Citi. Jest ona niższa niż tradycyjna opłata rezerwacyjna.
Daniel de Carvalho, Corporate Communications Manager w Wizz Air powiedział:

“Od czasu wprowadzenia zmian w 2012 roku, klub Wizz Discount Club rośnie w siłę, gromadząc coraz więcej pasażerów, którzy dołączają do tego popularnego klubu, aby móc korzystać atrakcyjnych ofert i gwarantowanych zniżek. Od teraz posiadacze kart Wizz Air Citi bez dodatkowych opłat, zyskują dostęp do wszystkich korzyści, które gwarantuje członkostwo w klubie. Płacąc kartami za bilety Wizz Air, 5 osobowa rodzina może zaoszczędzić nawet 180 złotych. Łącząc korzyści z członkostwa w klubie Wizz Discount Club i niskie opłaty rezerwacyjne dla posiadaczy kart, sprawiliśmy, że nasza karta kredytowa stała się jeszcze sprawniejszym narzędziem do oszczędzania pieniędzy i możliwości zyskania darmowych lotów. Posiadacze kart będą otrzymywali także bonus w wysokości od 2% do 4% wartości wszystkich zakupów, dokonanych przy użyciu karty kredytowej Wizz Citi, na darmowe loty na wizzair.com.
*na wszystkie loty lot 69 złotych (wyłączając podatki I opłaty rezerwacyjne)

0 comments: