Alfa Star,

Zamiast końca świata zaplanuj wczasy!

17.12.12 Anonimowy 0 Comments

Jedni wierzą w koniec świata, nie planując nic na najbliższa przyszłość. Inni wręcz przeciwnie - rozglądają się za atrakcyjnymi ofertami. Dla tych, którzy nie wierzą w rychły koniec świata, Alfa Star przygotowało wczasy w Afryce, Azji i w Europie.Warte uwagi promocje znajdziemy w przedsprzedaży oferty „Lato 2013”. Na przyszły rok biuro proponuje wczasy na trzech kontynentach: w Afryce, Azji i w Europie, na które będzie można polecieć z większości lotnisk w Polsce. Nowościami są wycieczki pobytowe do Indii i Tajlandii oraz podróż objazdowa po Japonii. Oferta first minute jest dostępna do marca 2013 roku.

W letniej ofercie Alfa Star ponownie znajdziemy całą gamę kierunków zapewniających słoneczny i komfortowy wypoczynek. Prym wśród nich wiedzie Egipt, który każdego roku przyciąga rzesze Polaków. Do najpopularniejszych kurortów, czyli Hurghady i Sharm El-Sheikh, będzie można polecieć aż z 11 miast: Warszawy, Katowic, Gdańska, Poznania, Szczecina, Łodzi, Rzeszowa, Bydgoszczy, Krakowa, Wrocławia i Lublina. Słoneczny urlop będzie też można spędzić w Izraelu, orientalnej Turcji, Tunezji, bliskiej nam Bułgarii, na greckiej Krecie lub na Korfu. Biuro zaprasza również do Portugalii, na Costa Brava i na Wyspy Kanaryjskie: Teneryfę, Fuerteventurę i Lanzarote. Na spragnionych podróży do dalszych zakątków świata niezapomniane wrażenia czekają w Azji. Do Indii i Tajlandii można będzie wybrać się na spokojny wypoczynek na rajskich plażach, a także na wycieczki objazdowe, ukazujące piękno i egzotykę tych krajów nie tylko z perspektywy hotelu. Kolejną nowością w ofercie Alfa Star jest wycieczka objazdowa po Japonii, czyli tygodniowe zwiedzanie Kraju Kwitnącej Wiśni.

Warto wspomnieć, że na klientów, którzy zdecydują się na rezerwację wycieczek w ofercie first minute, czekają atrakcyjne promocje. Do końca roku obowiązują zniżki w wysokości 30% na wszystkie wyjazdy w ofercie letniej, zagwarantowana niezmienność ceny, a na wybranych kierunkach można otrzymać atrakcyjny rabat na wycieczki fakultatywne. Poza tym, Alfa Star przygotował specjalną ofertę dla singli – w wybranych hotelach mają oni możliwość zakwaterowania w cenie osoby w pokoju dwuosobowym. Rodziny z dziećmi także znajdą coś dla siebie, szczególnie, że w wyselekcjonowanych resortach cena dla pierwszego dziecka wyniesie tylko 599 zł. Dla przykładu tygodniowy pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu All inclusive w Sharm El Sheikh dla 2 osób, zarezerwowany przed końcem roku, wyniesie około 1700 zł od osoby, zaś koszt wycieczki dla rodziny z dzieckiem to ok. 4200 zł. Od stycznia będzie można zarezerwować wyjazd za trzy czwarte ceny, w lutym ze zniżką 20%, a dla tych, którzy potrzebują czasu do namysłu, Alfa Star oferuje nadal atrakcyjny marcowy upust w wysokości 10%. Do końca trwania oferty first minute można także bezpłatnie dokonać zmian danych uczestników wyjazdu.

Każdego roku Alfa Star udostępnia swoim klientom szeroką ofertę letnich wyjazdów, w której nawet najbardziej wymagający wczasowicze znajdą coś dla siebie. Udane i bezpieczne wakacje zapewnia ponad 17-letnie doświadczenie firmy na rynku turystycznym oraz jedna z najwyższych gwarancji ubezpieczeniowych wśród touroperatorów wynosząca 32 000 000 złotych. Biuro dokłada wszelkich starań, by udostępniać swym klientom najwyższe standardy usług, czego dowodem jest wprowadzona niedawno na wszystkich lotniskach e-odprawa oraz wydłużenie godzin pracy infolinii (0 801 081 888) od godziny 09:00 aż do 21:00.

Więcej informacji na temat przyszłorocznej oferty Alfa Star „Lato 2013” znaleźć można na stronie www.alfastar.pl oraz w nowym Katalogu na 2013 rok, którego okładka jak i wnętrze powstały przy współudziale klientów biura oraz fanów na Facebooku. Jest on już dostępny w 8 salonach firmowych w Radomiu, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Szczecinie, Poznaniu oraz w biurach agencyjnych oferujących wyjazdy Alfa Star na terenie całej Polski.

fot. Alfa Star

0 comments: