Edynburg,

Z Rzeszowa do Glasgow oraz z Katowic do Edynburga - nowe połączenia Ryanaira

4.12.12 Anonimowy 0 Comments

Z Rzeszowa do Glasgow oraz z Katowic do Edynburga od nadchodzącego sezonu letniego będą mogli polecieć  pasażerowie Ryanair. Linia lotnicza ogłosiła nowe kierunki. Połączenie Ryanaira z Warszawy Modlin do  Glasgow również będzie kontynuowane w sezonie letnim 2013.


Nowe połączenia Ryanaira wystartują 31 marca.  Aby uczcić tę okazję Ryanair oferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 39 PLN na styczniowe przeloty. Te niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (6 grudnia).Małgorzata Wrzesinska, kierownik ds Marketingu i Sprzedaży w Polsce powiedziała dziś:

„Ryanair ma przyjemność ogłosić otwarcie naszych połączeń. Rejsy Ryanaira z  Rzeszowa do Glasgow, oraz z Katowic do Edynburga odbedą się dwa razy w tygodniu, w czwartki i soboty. Bilety na tych trasach dostępne będą już jutro  za jedyne 144 PLN włączając podatki i opłaty lotniskowe. Ta niepowtarzalna okazja dostępna jest do północy w środe 12 grudnia na podróż w kwietniu i maju 2013.  Dzięki najniższym cenom oraz  rozbudowanej siatce połączeń z pewnością uda nam się zdobyć wielu pasażerów i połączenia będą się cieszyć dużą popularnością oraz powodzeniem. Bilety będą dostępne do nabycia na stronie www.ryanair.com.“


fot. pojechanewakacje.pl

0 comments: