bilet,

Wielka promocja w Ryanair. Rezerwuj bilet!

3.12.12 Anonimowy 0 Comments

Linia lotnicza Ryanair od północy 3 grudnia oferuje ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 18 funtów (ok. 92 zł)  na styczniowe przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Te niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (6 grudnia).Oferta Ryanaira zawiera w sobie wszystkie podatki i opłaty – tak więc pasażerowie, którzy chcą uniknąć dodatkowych i nieobowiązkowych dopłat, mogą to zrobić, podróżując tylko z bagażem podręcznym, nie wybierając usługi pierwszeństwa wejścia na pokład oraz samemu drukując swoją kartę pokładową przed odlotem.


- Tylko Ryanair oferuje najniższe ceny biletów w Europie bez dodatkowych opłat paliwowych. Dodatkowo zapewniamy najlepszą punktualność lotów przy ponad 1 500 połączeniach - powiedział Stephen McNamara z Ryanaira.


Od dzisiejszej północy (3 grudnia), pasażerowie mogą rezerwować na www.ryanair.com bilety, których ceny zaczynają się od €18 na podróż po Europie w styczniu. Te niskie ceny muszą być zarezerwowane przed północą w czwartek (6 grudnia ).   Przy tych szalenie niskich cenach bielty będą rozchwytywane bardzo szybko, zalecamy, aby dokonywać rezerwacji bezzwłocznie na www.ryanair.com


fot. pojechanewakacje.pl

0 comments: