Dania,

Linie SAS uruchamiają 45 nowych połączeń w 2013 roku

3.12.12 Anonimowy 0 Comments

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS uruchomią w 2013 roku 45 nowych połączeń. W nowej ofercie przewoźnika znajdą się nowe bezpośrednie połączenia do ciekawych miast ze wszystkich głównych i kilku regionalnych lotnisk w Skandynawii.

Poza tym, SAS zwiększy częstotliwość aktualnie obsługiwanych połączeń na wielu trasach krajowych i europejskich.

„Wielu naszych klientów wybiera SAS podróżując w interesach lub turystycznie. Doceniają oni oferowane przez nas usługi, które pozwalają zaoszczędzić czas, i wielokrotnie nagradzaną punktualność. W związku z tym, z dumą oferujemy naszym klientom 45 nowych połączeń, z których będą mogli korzystać od 2013 roku. Oznacza to, że nadal będziemy przewoźnikiem oferującym największy wybór połączeń w Skandynawii", mówi Joakim Landholm, wiceprezes wykonawczy ds. handlowych.

Sprzedaż biletów na pierwsze z nowych połączeń ruszyła w poniedziałek, 26 listopada. Rezerwacja i zakup biletów na stronie internetowej www.flysas.pl oraz we wszystkich biurach podróży posiadających licencję IATA.

Nowe trasy ze Szwecji:
• Ze Sztokholmu do Innsbrucka, Puli, Palermo, Cagliari, Tesalonik, Tel Awiwu, Prisztiny i Alanyii.
• Z Göteborga do Nicei, Prisztiny i Östersund.

Nowe trasy z Norwegii:
• Z Oslo do Salzburga, Berlina, Budapesztu, Santorini, Cagliari, Palermo, Prisztiny, Walencji, Lizbony, Aten, Puli oraz na Maltę i Teneryfę.
• Z Bergen do Dubrownika i Antalyi. Z Trondheim do Splitu oraz ze Stavanger do Antalyi.

Nowe trasy z Danii:
• Z Kopenhagi do San Francisco, Budapesztu, Pragi, Newcastle, Cagliari, Palermo, Alanyi, Tesalonik, Puli i Biarritz.

Nowe trasy z Finlandii:
• Z Helsinek do Paryża, Rzymu, Pragi, Genewy i Östersund
• Z Turku i Tampere do Kittilli.

Jak już informowaliśmy, pod koniec października 2012 SAS zainaugurował połączenie z Łodzi oraz wprowadził dodatkowe rejsy z Warszawy i Wroclawia do Kopenhagi. Uzupełniły one już istniejącą ofertę przelotów z Polski na główne lotnisko linii. Wszystkie nowe rejsy z Kopenhagi wprowadzone obecnie są dostępne dla podróżujących z Gdańska, Poznania, Warszawy i Wrocławia przez Kopenhagę. Oferta połączeń z Łodzi jest ograniczona i obejmuje nowe rejsy przez Kopenhagę do Newcastle.

0 comments: