Gdańsk,

Pomysł na świąteczny prezent - Karta Turysty w świątecznej cenie 8 zł

14.12.12 Anonimowy 0 Comments

Co roku otrzymujemy te same prezenty: skarpetki, sweter, kosmetyki, album do zdjęć, ciepłe kapcie lub rękawiczki. W dobie XXI wieku pora wyjść poza ramy, stać się nieszablonowym i zaproponować coś niestandardowego.
Z nieszablonową propozycją na święta wyszła Gdańska Organizacja Turystyczna, oferując Kartę Turysty w wyjątkowo niskiej cenie 8 zł zamiast 13 zł. Promocja trwać będzie od 15-go a do 31-go grudnia 2012. Z oferty w ramach Karty Turysty „Gdańsk-Sopot-Gdynia-Plus” można ułożyć co najmniej kilka dni atrakcyjnego pobytu w Trójmieście i okolicach – mówi Lucyna Augustyn z Gdańskiej Organizacji Turystycznej.  Korzystają z niej turyści indywidualni, rodziny, grupy, a także turyści biznesowi.  To wyjątkowy upominek, gdyż w swojej ofercie zawiera blisko 220 różnorodnych ofert kulturalnych oraz rekreacyjno- rozrywkowych pozwalających na korzystanie z rabatów (nawet do 50%) w parkach rozrywki, restauracjach, hotelach, parkach rozrywki, obiektach rekreacyjnych i kulturalnych oraz SPA w okresie edycji Karty, czyli do 30 kwietnia 2013 r.

Dla bardziej wymagających istnieje możliwość doładowania o opcje Zwiedzanie i Komunikacja, ważnych 24 lub 72 godziny od momentu aktywacji danej opcji.  Dzięki opcji Zwiedzanie stawiamy na rozwój kulturalny, gdyż uzyskujemy wstęp do 22 obiektów muzealnych oraz ZOO. Nic nie stanie nam na przeszkodzie, aby zagłębiać się w eksplorowaniu wyjątkowych wystaw i ekspozycji.  Opcja Komunikacja to elektroniczny bilet metropolitalny w ramach którego można bezpłatnie poruszać się komunikacją miejską oraz Szybką Koleją Miejską po całej aglomeracji gdańskiej (od Pruszcza Gdańskiego do Wejherowa). Obie opcje można doładować w Punktach Sprzedaży.

Dla tych, którym brakuje pomysłu na zorganizowanie trasy zwiedzania, czy miejsc wartych odwiedzenia, dołączany jest przewodnik w którym znajdują się adresy i godziny otwarcia poszczególnych atrakcji. Istnieje również możliwość skorzystania z aplikacji Gdansk4u.pl dostępnej dla każdego telefonu z androidem lub po prostu strona internetowa www.gdansk4u.pl/karta.

Teraz, wystarczy już tylko zaplanować czas i cieszyć się atmosferą nadchodzących świąt.

0 comments: