Góry Izerskie,

AQUA PARK - nowe oblicze hotelu Interferie w Świeradowie-Zdroju

6.12.12 Anonimowy 0 Comments

Świeradowski AQUA PARK  to pierwsza tego typu inwestycja w Górach Izerskich, której otwarcie nastąpi 6 grudnia. Obiekt jest dalszą częścią funkcjonującego już i cieszącego się dużą popularnością Hotelu Malachit w Świeradowie-Zdroju. Nowo wybudowany park wodny wyposażony został w liczne atrakcje rekreacyjne i zabiegowe o najwyższym standardzie, które zapewnią gościom zarówno z Polski, jak i z zagranicy aktywny wypoczynek.


Budowa świeradowskiego AQUA PARKU  jest inwestycją hotelarsko – turystycznej spółki INTERFERIE z Lubina, która jest jednocześnie właścicielem nie tylko hotelu Malachit w Świeradowie-Zdroju, czy hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie, ale również kilkunastu innych obiektów, funkcjonujących w całej Polsce, w tym nowo powstałego w 2011 roku hotelu INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu.


Z bogatej oferty AQUA PARKU w Świeradowie-Zdroju będą mogli skorzystać nie tylko goście hotelu Malachit. Będzie to miejsce, w którym odprężenia będzie mógł zaznać każdy, zarówno mieszkańcy regionu, jak i turyści, którzy spędzają czas w górach.


- Zakończona sukcesem budowa AQUA PARKU przy Hotelu Malachit, to dla naszej spółki powód do dumy. To druga, po budowie świnoujskiego Hotelu INTERFERIE Medical SPA, tak znacząca inwestycja w naszym portfelu. Ta inwestycja to nie tylko poszerzanie bazy rekreacyjnej spółki INTERFERIE, ale również budowa konkurencyjności regionu oraz wspieranie działań samorządowych na rzecz rozwoju turystyki. Jestem przekonany, że ten imponujący park wodny szybko stanie się popularny wśród turystów, zarówno z Polski, jak i z krajów sąsiadujących z nami, a co za tym idzie poniesione nakłady zaczną się zwracać. Ten świeradowski AQUA PARK, to obiekt o najwyższych standardach, który będzie oferował usługi na najwyższym, europejskim poziomie, do zapoznania się z którymi, serdecznie zapraszamy – mówi Arkadiusz Miszuk, Prezes Zarządu INTERFERIE S.A.


Spółka INTERFERIE rozpoczęła inwestycję budowy AQUA PARKU przy Hotelu Malachit w Świeradowie-Zdroju w 2011 roku. Prace polegały na rozbudowie istniejącego basenu o część rekreacyjną, budowę nowych basenów oraz infrastrukturę do zabiegów wellness i SPA.


Nowo wybudowany obiekt wyposażony jest w liczne atrakcje rekreacyjne i zabiegowe, które zapewnią aktywny  wypoczynek zarówno najmłodszym, jak i dorosłym gościom. Każdy z basenów przeznaczony jest do innej formy aktywności, ponieważ zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić jak największą atrakcję oraz bezpieczeństwo wszystkim gościom, niezależnie od wieku oraz umiejętności pływackich.


Świeradowski AQUA PARK, to basen rekreacyjny ze zjeżdżalnią  pontonową oraz zjeżdżalnią zwykłą, huśtawką wodną, gejzerami. Park wodny oferuje także basen wypoczynkowy, basen solankowy, liczne gabinety kosmetyczno - zabiegowe, salę fitness oraz sportową, leżankę z masażem wodno - powietrznym oraz dysze z masażami. Świetnym uzupełnieniem są dwie sauny parowe, sauna sucha i sauna infrared oraz dodatkowa atrakcja  -  łąka solarna. Projektanci nie zapomnieli również o najmłodszych, dla których przygotowany został specjalny brodzik z licznymi atrakcjami. AQUA PARK hotelu INTERFERIE to miejsce, w którym odprężenia będzie mógł zaznać każdy, kto przyjedzie do Świeradowa-Zdroju.

0 comments: