Alfa Star,

Nie tylko Tajlandia tej zimy będzie gorąca

8.10.12 Anonimowy 0 Comments

Nie lubisz zimy? Śnieg przyprawia cie o dreszcze? Turcja, Egipt i Wyspy Kanaryjskie czekają na ciebie!  Tu poleżysz na plaży. Jeśli chcesz zwiedzać, też masz w czym wybierać. Możesz wybrać się do Izraela  lub egzotycznej Tajlandii.Do końca października potrwa przedsprzedaż oferty „Zima 2012/2013” Alfa Star. Z początkiem listopada Polacy będą mogli udać się na 7, 10, 11 i 14-dniowe wyjazdy pobytowe do Turcji, Egiptu i na Wyspy Kanaryjskie lub wybrać jeden z trzech kierunków wycieczek objazdowych: do Izraela, Egiptu lub Tajlandii. Oferta zimowa Alfa Star potrwa do końca marca.

Na zimowy wypoczynek Alfa Star tradycyjnie przygotował bardzo dużą i atrakcyjną ofertę wyjazdów do Egiptu, popularnego wśród Polaków z powodu pewnej, słonecznej pogody i krótkiego lotu. Dla przykładu rejsy do słonecznej Hurghady będą realizowane z ośmiu lotnisk w Polsce: z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Szczecina, Krakowa, Poznania, Gdańska i Rzeszowa. W ofercie dla miłośników kąpieli słonecznych i sportów wodnych znajdują się także znane kurorty na półwyspie Synaj, jak Sharm El Sheikh i Taba, oraz położona nad Morzem Czerwonym Marsa El Alam. Dla pragnących nadmorskiego wypoczynku w rejonie, gdzie starożytna cywilizacja europejska spotyka się z tajemniczą kulturą orientu, idealnym wyborem na listopad będzie Riwiera Turecka. Z Warszawy, Katowic i Poznania będzie zaś można polecieć na znaną z unikatowych czarnych plaż Teneryfę, wyspę łączącą europejską kulturę z afrykańską pogodą.

W zimowej ofercie znajdziemy także prawdziwą gratkę dla globtroterów. Alfa Star proponuje
7-dniowe wycieczki objazdowe, w tym podróż odkrywającą sekrety Tajlandii, zwiedzanie Izraela oraz pięć wariantów podróży szlakiem faraonów w Egipcie. Wśród propozycji na zwiedzanie Tajlandii znalazły się min. pobyt w Bangkoku, wizyty w buddyjskich świątyniach, nocleg nad słynną rzeką Kwai czy zwiedzanie ruin Ayutthai dawnej stolicy Królestwa Syjamu. Kolejną ciekawą propozycją jest odkrywanie tajemnic Chrześcijaństwa w Ziemi Świętej. Podczas wycieczki podróżni odwiedzą Hajfę
i Nazaret, odbędą rejs po jeziorze Genezaret oraz poznają historyczną Jerozolimę. Atutem tej propozycji jest bezpośredni lot z Warszawy do Tel Awiwu. Dla tych, których fascynuje kultura starożytnego Egiptu Alfa Star proponuje aż pięć wariantów wycieczek. W zimie średnia temperatura w Egipcie wynosi 20°C dlatego nadchodzące miesiące gwarantują idealny komfort zwiedzania.
W programach wycieczek nie mogło zabraknąć Luksoru, Teb, Piramid w Gizie, a także Kairu. Jeden
z wariantów umożliwia też zwiedzanie Jordanii ze starożytnym miastem wykutym w skale Petrą
oraz stolicą Amman. Będąc w Izraelu obowiązkowym punktem programu jest wizyta w Jerozolimie
i nad Morzem Martwym. Polscy turyści coraz częściej pragną łączyć wypoczynek z poznawaniem kraju, stąd w nowej ofercie Alfa Star proponuje połączenie wycieczki objazdowej po Egipcie z tygodniem plażowania w opcji wyjazdu dwutygodniowego.

Warto zaznaczyć, że klienci, którzy zdecydują się na zakup wycieczek z oferty do końca października, będą mieli zagwarantowaną niezmienność ceny, bez względu na okoliczności. Dla przykładu tygodniowy pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu All inclusive w Hurghadzie dla 2 osób wyniesie około 1800 zł za osobę, zaś koszt wycieczki objazdowej po Egipcie to koszt rzędu 2000 zł od osoby.

Bazując na ponad 17-letnim doświadczeniu Alfa Star, jak co roku, dołożył wszelkich starań aby zadowolić nawet najbardziej wymagających podróżników. W ofercie „Zima 2012/2013” każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to czy marzy o rodzinnym wyjeździe, szalonej wyprawie
w gronie najbliższych przyjaciół, wypoczynku tylko we dwoje czy spotkaniu z obcą kulturą
i odkrywaniu nieznanych zakątków świata.

Więcej informacji na temat zimowej oferty Alfa Star „Zima 2012/2013” dostępnych jest na stronie www.alfastar.pl.

0 comments: