Best Western,

Hotel Korona Spa & Wellness pod szyldem Best Western Plus

23.10.12 Anonimowy 0 CommentsBest Western rozwija portfolio hoteli o podwyższonym standardzie. Jeszcze w tym roku do sieci dołączy kolejny obiekt w województwie lubelskim – Hotel Korona Spa & Wellness, który będzie funkcjonował pod marką Best Western Plus.

Czterogwiazdkowy Hotel Korona Spa & Wellness zacznie działać pod nowym szyldem w grudniu. Obecnie trwają ostatnie prace mające na celu dostosowanie go do wymogów Best Western. Oferta obiektu obejmuje 50 pokoi jedno- i dwuosobowych w standardzie De Lux oraz dwa eleganckie apartamenty, na które składają się salon oraz sypialnia. Ponadto hotel posiada 6 nowocześnie urządzonych sal konferencyjnych oraz restaurację serwującą dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Nie zapomniano również o zmotoryzowanych gościach, dla których przygotowano ponad 100 miejsc parkingowych.

Po ostatnich sukcesach, czyli oficjalnym przyłączeniu do sieci aż 4 obiektów w przeciągu zaledwie kilku dni, nie zwalniamy tempa i kontynuujemy prace nad rozbudowywaniem naszej oferty - mówi Gheorghe Marian Cristescu, Regionalny Dyrektor Sprzedaży Best Western na Polskę. Hotel Korona SPA & Wellness doskonale uzupełnia nasze portfolio, gdyż łączy w sobie zarówno funkcjonalności ośrodka wypoczynkowego, jak i centrum biznesowego – dodaje Gheorghe Marian Cristescu.

Hotel położony jest w bliskim sąsiedztwie lasu oraz Zalewu Zemborzyckiego, zaledwie 2 km od granic Lublina. Lokalizacja ta umożliwia nie tylko relaks w otoczeniu przyrody, ale również organizację różnego rodzaju spotkań i konferencji, z dala od miejskiego zgiełku. Jednym z głównych atutów obiektu jest powstałe w tym roku centrum SPA & Wellness. Udostępnia ono m.in. basen z jacuzzi oraz strefą rodzinną dla najmłodszych, łaźnię parową i błotno-algową, saunę suchą oraz siłownię.

Obecnie roczne obłożenie kształtuje się na poziomie 58%. Zdecydowany wzrost liczby rezerwacji obserwujemy zwłaszcza w sezonie konferencyjnym oraz weselnym – zapewniają Remigia i Edward Derkacz, właściciele hotelu. Po rozszerzeniu w tym roku oferty o centrum SPA, obiekt odwiedza również więcej gości indywidualnych, przyjeżdżających na weekend, aby skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych. Na wzrost zainteresowania obiektami noclegowymi w Lublinie i okolicach może również wpłynąć otwarcie lotniska w Świdniku, którego budowa właśnie się zakończyła.

Podjęcie decyzji o przyłączeniu Hotelu Korona SPA & Wellness do Best Western zostało poprzedzone głęboką analizą oraz badaniami rynku. Ich wyniki przekonały właścicieli obiektu o słuszności tego kroku - mówi Adam Pilczuk, doradca hotelowy firmy Money Center. Biorąc pod uwagę wieloletnie doświadczenie oraz wysokie standardy sieci, jestem pewien, że efekty będą natychmiastowe – podsumowuje Adam Pilczuk.

0 comments: