Adventure World,

Grodzisk Mazowiecki: Rusza budowa największego w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej tematycznego parku rozrywki

10.10.12 Anonimowy 0 Comments

W poniedziałek ruszy budowa polskiego Disneylandu. Adventure World Warsaw  powstanie na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki. Już za 3 lata rozpocznie tam działanie ogromny, tematyczny kompleks rozrywkowy.To największa tego typu typu inwestycja w Polsce i tej części Europy. Powstanie pierwszego na tak ogromną skalę ośrodka ma być dla Polski absolutnym przełomem, stawiając nasz kraj w jednym rzędzie ze światowymi liderami branży rekreacji i wypoczynku.

Kompleks Adventure World Warsaw zaoferuje gościom jedyne w swoim rodzaju przeżycia i rozrywkę na najwyższym światowym poziomie, łącząc w sobie ponad 50 różnego rodzaju atrakcji w parku tematycznym, w tym 24 przejażdżki i rollercoastery, największy w Polsce park wodny oraz emocjonującą strefę rozrywkową z kinami, restauracjami, sklepami, butikami, kawiarniami, pubami i klubami. Na terenie kompleksu znajdą się także dwa imponujące hotele tematyczne z ponad 800 pokojami, wspaniałymi restauracjami i powierzchniami konferencyjnymi. Tętniący życiem Adventure World Warsaw ma szansę stać się jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc zarówno w sąsiedztwie stolicy, jak i w całej Polsce.

 

- Jestem dumny, że możemy zmienić polską rzeczywistość poprzez stworzenie nowego miejsca, oferującego rozrywkę dla całej rodziny na najwyższym światowym poziomie – powiedział Peter Jan Mulder, Prezes AWW.

0 comments: