Linie lotnicze,

W Ryanair bilety od 1 zł

27.9.12 Anonimowy 0 Comments

Pod hasłem „Lato”, linie lotnicze Ryanair świętowały dziś odejście ulubionej przez wszystkich pory roku. Tym samym dla linii to początek zimowego sezonu Ryanaira, z ofertą sprzedaży tysiąca biletów w cenach zaczynających się od zaledwie 1 zł na podróż po Europie w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki, w październiku oraz listopadzie.Polscy kibice mogą cieszyć się już na nowy sezon, na i poza boiskiem, a to wspólnie z Ryanairem, który w Polsce lata z 11 lotnisk, licząc 20 zimowych destynacji z Modlina – lotniska oddalonego od centrum Warszawy zaledwie o 35 minut.

Pasażerowie cieszący się z odejścia „Lato”, powinni czym prędzej rezerwować bilety wyjątkowo niskich cenach na www.ryanair.com. Można to robić do poniedziałku (1 października) zanim ceny znikną z bieżącej oferty.

- Przewożąc 6 milionów pasażerów z/do Polski w tym roku, Ryanair wie wszystko o wylotach, i wspólnie z milionami fanów polskiej piłki nożnej, świętujemy wylot „Lato” - powiedziałTomasz Żegliński z Ryanaira. - Jedyna jedenastka, o którą polscy kibice będą mieli zmartwienie, to z którego z 11 polskich lotnisk polecieć. Ze 128 połączeniami z/do Polski w sprzedaży, zima jeszcze nigdy nie wyglądała jaśniej. Świętując koniec „Lato”, oferujemy na sprzedaż tysiące biletów, których ceny zaczynają się już od 1 zł na podróż przez Europę w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki, w październiku oraz listopadzie. Oferta ta jest ważna do poniedziałku (1 października). Bilety w tej szalenie niskiej cenie można rezerwować na www.ryanair.com.

fot. pojechanewakacje.pl

0 comments: