Chiny,

„Obieżyświat” świętuje swoje urodziny!

27.9.12 Anonimowy 0 Comments

Trudno w to uwierzyć, ale najpopularniejszy program kanału Travel Channel świętuje swoje urodziny! Dokładnie 20 lat temu, w październiku 1992 wyemitowano pierwszy odcinek programu „Obieżyświat”.Przez tak długi okres grono fanów programu nieustannie powiększa się, cykl zdobył już mnóstwo nagród, a prezenterzy „Obieżyświata” stali się dla wielu widzów wielkimi idolami i na pewno w niejednej osobie odkryli podróżnika.

Z okazji 20. urodzin programu, w każdy październikowy weekend na antenie Travel Channel będzie można obejrzeć najlepsze wyprawy „Obieżyświata” z różnych lat. Oprócz materiałów archiwalnych zobaczymy również premierę zupełnie nowych odcinków zatytułowanych „Obieżyświat – maraton dookoła świata” oraz materiały z powstawania cyklu pt. „Obieżyświat – kulisy programu”.
Powrócą też dawno niewidziani prezenterzy: Ian Wright, Justine Shapiro i Megan McCormack, którzy ponownie ruszą w drogę. Zaczniemy od wyprawy Justine wzdłuż legendarnej amerykańskiej drogi Route 66. Po niej pałeczkę przejmie Brianna Barnes, która wybierze się do Ameryki Południowej, a następnie Zay Harding odwiedzi archipelag wysp Pitcairn na Pacyfiku. Megan przemierzy Chiny i dotrze między innymi na gigantyczny bazar w mieście Kaszgar. Jak zawsze nieustraszona Holly Morris będzie podróżować przez Turkmenistan i Azerbejdżan, a Ian Wright dokończy tę niezwykłą podróż na trasie Stambuł – Wiedeń. Taka wspaniała epicka wyprawa możliwa jest tylko w programie „Obieżyświat”. Sto lat!

Specjalne wydania programu „Obieżyświat” emitowane będą w każdy weekend października
od godz. 19.00 na Travel Channel.
„Obieżyświat – kulisy programy” 14 października, o godz. 1.00.
„Obieżyświat – maraton dookoła świata” od 21 października w każdą niedzielę, o godz. 19.00

0 comments: