Dubaj,

Etiopia, Gambia, Madagaskar – zimowe egzotyczne wyjazdy

19.9.12 Anonimowy 0 Comments

Najwięksi polscy organizatorzy kuszą Polaków zimową ofertą wyjazdów egzotycznych. Co ciekawe oprócz flagowych kierunków zimowej egzotyki, takich jak Egipt, Dubaj, Tajlandia czy Wyspy Kanaryjskie, coraz częściej pojawiają się oferty wyjazdu do krajów słabiej rozwiniętych. Wśród nowości od Rainbow Tours znalazły się wyjazdy na Madagaskar, do Gambii i do Laosu, a Itaka zaprasza do Etiopii i Senegalu.
fot. Travelerdeluxe.pl


Polscy organizatorzy poszukują dla swoich klientów coraz to nowych miejsc do spędzenia wypoczynku. Systematycznie z roku na rok poszerza się lista miejsc, do których klienci mogą wyjechać w sezonie zimowych. Wśród nich coraz częściej znajdują się atrakcyjne krajobrazowo, choć słabiej rozwinięte, biedne kraje Afryki Subsaharyjskiej i Azji Południowo-Wschodniej. Co ciekawe, wyjazdy do Etiopii, Senegalu, Burkina Faso czy Gambii organizują już nie tylko biura specjalizujące się w dalekich, egzotycznych wyprawach, takie jak Trade &Travel Company, czy Logos Travel. Po „niszowe” kierunki sięga także Itaka, czy Rainbow Tours.

Lista zimowych propozycji kierunków „wypoczynkowych” jest długa. Tradycyjnie znalazły się na niej egipskie kurorty - Hurghada, Sharm el Sheikh, Marsa Alam, Taba. Szeroki wybór mają także klienci poszukujących wczasów na Wyspach Kanaryjskich, na Cyprze, w Tunezji, czy Maroko. Nie brakuje też propozycji „dalekiej” egzotyki: Tajlandia, Indie, Wenezuela, Kenia czy Dominikana.

Do listy tegorocznych zimowych kierunków wyjazdowych Itaka dorzuca wyprawy do rzadziej odwiedzanych regionów Czarnego Lądu - do Etiopii i Namibii. Ciekawe wyjazdy znajdą dla siebie także miłośnicy krajów azjatyckich. Wśród nowych propozycji biura dwa programy zwiedzania Półwyspu Indochińskiego:  Tajlandia i Kambodża – Taniec z Khmerami, oraz Tajlandia, Laos, Wietnam – Rikszą do nieba.

Nowe oblicze egzotyki odkrywa przed swoimi klientami także biuro Rainbow Tours. Na liście tegorocznych nowości biura znalazła się m.in. wycieczka od Etiopii - Od Amharów do Hamerów, a także wyprawa na Wyspę cudów – Madagaskar. Z kolei Kambodżę zwiedzić można w ramach nowego programu Poszukiwacze zaginionych świątyń, a Laos – w ramach wycieczki Z nurtem Mekongu

Nowości na zimę szykują także biura Ecco Travel i TUI, które jednak stawiają na sprawdzone kierunki egzotyczne. Ecco Travel przygotowało szeroką ofertę wyjazdów do Tajlandii, Indii czy Izraela w połączeniu z Egiptem, lub Jordanią, a nowożeńców skusić może wyprawa na Seszele. Wśród nowości w zimowym katalogu TUI znalazły się Jordania, Sri Lanka, Malediwy. Ciekawym udogodnieniem proponowanych w tym roku przez biuro jest umożliwienie klientom rezerwacji wycieczek fakultatywnych przed wylotem.

Aby zachęcić klientów do zakupu swojej oferty biura stosują rozmaite gwarancje. Oprócz standardowej gwarancji niezmienności  ceny, TUI proponuje w tym roku gwarancję realizacji wycieczek objazdowych. To ciekawa propozycja, podróżnicy wiedzą bowiem, że nierzadko objazdowe wyjazdy egzotyczne zostają odwoływane z powodu braku chętnych do skorzystania z oferty. Do końca lipca amatorzy wyjazdów egzotycznych korzystać mogą z rabatów na ofertę z zimowych katalogów. Itaka kusi rabatami do 33 proc, TUI oferuje 30 proc. zniżki, a Rainbow Tours 24 proc.

źródło Qtravel.pl

0 komentarze: